Yasak Elma 68. bölüm izle!

Yasak Elma 68. bölüm izle!
Fox Tv'nin iddialı yapımlarından biri olan Yasak Elma dizisinin yeni bölümü bu akşam ekranlarda olacak. Yasak Elma 68. bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Fox Tv'nin sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Sıradışı konusu ve başarılı oyuncu kadrosuyla her hafta reytinglerde hak ettiği yeri bulan Yasak Elma, her pazartesi saat 20:00'da Fox Tv'de yayınlanıyor. Bu hafta 10 Şubat Pazartesi yayınlanacak Yasak Elma 68. bölümüyle  karşınızda olacak. Yasak Elma 68. bölümü Fox Tv'den ve internet üzerinden sizlere sunduğumuz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak izleyebilirsiniz.

Yasak Elma'nın konusu nedir?

Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç gibi başarılı oyuncuların başrollerde yer aldığı Yasak Elma heyecan dolu bölümüyle yine izleyiciyi ekrana bağlayacak. Medyapım tarafından Fatih Aksoy'un yapımcılığında çekilen Yasak Elma, Melis Civelek ve Zeynep Soyata tarafından kaleme alınan senaryosuyla her hafta dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Birbirinden zıt karakterlerde olan kardeşler Zeynep ve Yıldız'ın hikayesinin konu alındığı Yasak Elma'da aşk, öfke, zenginlik hırsı, intikam ve ihtiras bir arada ekrana yansıyor. Zengin bir hayat düşükünü Yıldız bu uğurda kendisine Ender tarafından sunulan teklifi kabul eder ve Halit'le ilişkisi başlar. Zeynep ise hiç fakında olmadan çalıştığı şirketin sahibi Alihan ile zaman içerisinde yakınlaşır. Fakat Zeynep'in bilmediği birşey vardır. Alihan Halit'in ortağıdır. Bu ilişkiler yumağında ilerleyen senaryo dikkat çekmeyi başardı ve Yasak Elma 67 bölümdür başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Yukarıdaki linki kullanarak, Yasak Elma 68. bölüm izle!

Yasak Elma 68. bölümde neler olacak?

Fox Tv'nin sevilen dizisi Yasak Elma'da heycan devam ediyor. 67. bölümde Halit ve Leyla ilişkisi devam ederken Halit iyice dikkat çekmeye başlamıştı. Zerrin bunu Ender'e söyleyince Ender harekete geçiyor. Yıldız tam rahatladığını düşünürken yeni problemlerin başladığıyla yüzleşti. 68. bölüm fragmanı yayınlanan Yasak Elma'da Halit ve Yıldız'ın sert tartışmaları görülüyor. Halit çocukları tarafından da sorgulanırken nasıl hareket edeceği merak konusu. Yıldız bebeğiyle evi terketme kararı aldı. Yıldız ve Ender yeni bir plan yapıyor ve Yıldız Leyla'yı şirkette saçlarından sürükleyerek dövüyor. Oldukça ilginç sahnelerin yaşanacağı Yasak Elma 68. bölüm bu akşam saat 20:00'da Fox Tv ekranlarında olacak. İyi seyirler...

10-02-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar