Yılbaşında Hangi Ünlü İsim Nerde Sahneye Çıkacak Ne Kadar Kazanacak?

Yılbaşında Hangi Ünlü İsim Nerde Sahneye Çıkacak Ne Kadar Kazanacak?
Yılbaşı yaklaşırken ünlülerin çıkacağı sahneler ve alacağı ücretler merak konusu olmaya devam ediyor. İşte ünlü isimlerin alacağı ücretler ve sahne alacağı yerler.

Her yıl aralık ayında bir telaş başlar. Ünlü, ünsüz, şarkıcı, dinleyici herkes kendince yılbaşı planları yapar. Kimi evinde portakal soyup televizyondan yılbaşı ikramiyesinin sonucunu takip ederken kimi bu gün ve bu saate mesaidedir ve yeni yıla bu şekilde girer. Yılbaşı denilince akla k gelenlerden biri de ünlü isimlerin sahne alacakları televizyonlar ya da sahnelerdir. Birçok inan ünlü isimlerin şarkılarını ekranları başından evde dinlerken aynı şarkıcılar başka bir mekanda sahneye çıkmışlardır bile. Çünkü bu isimler yılbaşından günler önce televizyon için hazırladıkları program banttan yayınlanırken kendileri canlı olarak sahnede seyircinin karşısındadır. Yine her sene yılbaşında en çok merak edilenlerden biri de kimin nerde sahne alacağı ve ne kadar para kazanacağıdır.

Yılbaşı Geliyor Ünlüler Sahnelerde Yerini Alıyor

2021 bitiyor. Şunun Şurasında sayılı günler kaldı. Şimdiden 2022 planları yapılmaya başlandı. Ekonomik olarak, iş olarak ya da tatil olarak 2022 herkesin gündeminde. Aynı şekilde yılbaşı da şu sıralar özellikle şarkıcıların gündeminde. Yılbaşında bir mekanda sahne alabilmek için görüşmeler yapılıyor, ücretler konuşuluyor. Yılbaşı, şarkıcıların en önemli kazanç kapılarından biri. Yeni yıla girerken sahneye çıkacak olan ve seyircisine renkli ve eğlenceli anlar yaşatacak olan şarkıcıların alacakları ücretler ve sahne alacakları yerler şimdiden belli olmaya başladı.

Kim Nerede Ne Kadara Sahneye Çıkıyor?

Yılbaşı gecesinde sahne alacak şarkıcılar bir bir belli olmaya başladı. Bu şarkıcıların sahne alacakları mekanlar ev alacakları ücretler ise şöyle;

-          Özcan Deniz (Kıbrıs – 3 Gün) 1 Milyon TL

-          Yıldız Tilbe (Sakarya) 900 Bin TL

-          Hadise 900 Bin TL

-           Mustafa Ceceli 300 Bin TL

-          Ebru Yaşar 300 Bin TL

-          Serdar Ortaç (Kıbrıs) 350 Bin TL

-          Şevval Sam 350 Bin TL

-          İrem Derici (Konya) 400 Bin TL

-          Ziynet Sali 400 Bin TL

-          Volkan Konak (Antalya) 700 Bin TL

-          Hakan Altun (Ankara= 750 Bin TL

-          Ebru Gündeş (Kıbrıs) 900 Bin TL

-          Aşkın Nur Yengi 400 Bin TL

07-12-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar