Yüz Yüze dizisi 1.bölümüyle ekranlara merhaba dedi.

Yüz Yüze dizisi 1.bölümüyle ekranlara merhaba dedi.
Yüz Yüze dizisi ekranlarla buluştu. Sezona hızlı bir giriş yapan dizi 1. bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. SHOW TV'nin yeni dizisi Yüz Yüze'nin İlk bölümünün ardından 2. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Show Tv ekranlarının yeni dizisi Yüz Yüze reyting rekorları kırmaya aday. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk bölümünün ardından dikkatleri üzerine toplayan dizi oldukça iddialı.  

Dizinin Yapımını Tims & B, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Osman Taşçı otururken senaryosunu ise Ethem Özışık kaleme alıyor. Başrollerinde Birkan Sokullu ve Sinem Kobal yer alıyor. Yılın iddialı projesi “Yüz Yüze” de Sokullu ve Kobal’a; Özgür Emre Yıldırım, Taner Ölmez, Muhammet Çakır, Ali Seçkiner Alıcı, Ece Çeşmioğlu, Rüzgar Aksoy, Merve Dizdar, Selin Yeninci, Başak Daşman, Nihal Telcan, Kaan Uluca ve Celal Öztürk gibi isimler eşlik ediyor.

Yüz Yüze dizisi ekrana gelen ilk bölüm ardından yeni bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Yüz Yüze dizisinin yeni bölümlerini Canlı tv’den izleyebilirsiniz.

 

 

21-10-2017
Yazar Hakkında
Yorumlar