Kanal D’nin Yeni Dizisi Çember Bomba Gibi Geliyor

Kanal D ekranlarında yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan yeni dizilerden Çember çekimlerini sürdürüyor. Dizi seyirciyle buluşmak için gün sayıyor.

Yeni Dizi Çember’in Oyuncuları Belli Olmaya Başladı

Bir zamanların en çok sevilen dizilerinden olan ve final yapan Çember yeni sezon için yeniden hazırlanıyor. Dizinin ana oyuncu kastı iddialı isimlerden oluşuyor.

Polisiye dizisi Çember yeniden çekiliyor

Bir anda gelişen bazı olaylar ülke gündemini çok kötü etkilemiştir. Çözüme kavuşamayan olayları çözmesi için özel yetenekli bir ekip kurulur. Çember gittikçe daralmaktadır.

Çember dizisi ekranlara veda mı ediyor?

Pazartesi akşamlarına damgasını vuran, dizi severler tarafından merakla takip edilen polisiye filmler serisi Çember 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fragman yayınlanacak mı yoksa dizi ekranlara veda mı edecek? işte detaylar…

Çember 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.

Star Tv 'nin yaz sezonu dizilerinden biri olan Çember 1. bölümüyle izleyiciyle buluştu. Polisiye filmler serisi olarak ekranlarda yerini alan dizi, izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı. Çember 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çember ne zaman başlıyor?

Yaz dizisi olarak ekranlarda yerini alacak olan Çember, farklı bir formatla izleyici karşısına çıkacak. Merakla beklenen dizi, resmi internet sitesinde sıra dışı polisiye filmler serisi olarak tanımlanıyor. Bakalım Çember ne zaman ekranlarda olacak?