Özge Özpirinçci'den anlamlı doğum günü kampanyası!

Kadın dizisindeki performansıyla hafızalara kazınan ünlü oyuncu Özge Özpirinçci'nin doğum günü yaklaşırken aldığı karar takdir topladı. Özpirinçci, doğum gününde bakın ne yapacak?

Kadın’ın Bahar’ı Özge Pirinçci’nin yeni dizisi belli oldu!

Hayranları Kadın dizisinin Bahar’ı Özge Pirinçci’nin yeni dizisini merak ediyor. Hasret bitti. Ekranlardan bir süre ayrı kalan Özge Pirinçci’ hangi diziyle geri döndü?

Netflix'in yeni dizisi Özge Özpirinçci ve Birkan Sokullu'yu başrolde buluşturdu!

Netflix'in yeni dizisinde Özge Özpirinçci'nin partneri belli oldu. Hazırlıkları süren dizinin erkek başrolü Birkan Sokullu oldu.

Kadın’ın Bahar’ı Özge Özpirinçci Kuruluş Osman Setinde Görüldü!

Fox Tv'de yayınlanan Kadın'ın Bahar'ı Özge Özpirinçci Kuruluş Osman Setinde Görüldü! Peki Özge Özpirinçci Kuruluş Osman Setine neden gitti, oyuncu Kuruluş Osman'a mı katılıyor?

Özge Özpirinççi Kadın dizisi biter bitmez bakın ne yaptı?

Final yapacak olan Kadın dizisi oyuncuları veda yemeğinde buluştu. Hasta olduğu gerekçesiyle galaya katılmayan Özge Özpirinççi Kadın dizisi biter bitmez bakın ne yaptı?

Kadın dizisinin veda videosunda ve veda yemeğinde Özge Özpirinçci neden yoktu?

Uzun ve başarılı bir yayın döneminin ardından ekranlara veda eden Kadın dizisinin veda yemeğine Özge Özpirinçci katılmadı. İşte geceye damga vuran olay!

Kadın Dizisinin Bahar’ı Özge Özpirinççi’den Evlilik Açıklaması Geldi!

Fox TV'nin sevilen dizisi Kadın'ın başrol oyuncusu Özge Özpirinçci 2020'de evlilik var mı sorusuna bakın nasıl yanıt verdi?

Kadın yeni sezon tarihi belli oldu mu?

Fox tv kanalının sevilen dizisi Kadın yeni sezon yayın tarihi belli oldu. İşte Kadın dizisi yayın tarihi. Kadın yeni bölüm izle.

Yeni dizi : KADIN!

Özge Özpirinçci'nin başrolünü oynayacağı yeni dizi Kadın ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Yeni sezonda yayınlanacak olan dizide Özge Özpirinçci'ye eşlik edecek olan isim belli oldu. İşte detaylar..

Özge Özpirinçci'nin yeni dizisi

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan güzel oyuncu Özge Özpirinçci'nin yeni dizisi belli oldu. Yaz sezonunda Fox TV'de yayınlanacak olan dizinin başrol oyuncusu olarak seçilen Özge Özpirinçci'nin bu haberi sevenlerini mutlu etti.