Aşk Taktikleri Ne Zaman? Fragmanı Yayınlandı mı?

Netflix platformunda yayınlanacak olan romantik komedi türündeki Aşk Taktikleri yapımının fragmanı yayınlandı mı? Ne zaman yayınlanacak?

Arka Sokaklar'ın Hüsnü Çoban'ı Özgür Ozan yeni imajıyla şaşırttı!

Kanal D'nin ve Türkiye televizyonlarının en uzun süreli dizisi olan Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban karakteri ile tanınan Özgür Ozan, imaj değişikliğiyle adeta yeniden doğdu. 

Arka Sokaklar’dan Ayrılan Özgür Ozan’ın Yerine Bomba Gibi Bir İsim Geliyor

Arka Sokaklar’da nöbet değişimi yaşanıyor. Sezon sonunda diziyle vedalaşan Özgür Ozan’ın yerine usta oyuncu İsmail Demirci ile görüşmelere başlandı.

Hüsnü Çoban Arka Sokaklar'a veda mı ediyor?

Arka Sokaklar dizisi sezon finaline giderken iki eski oyuncusu kadroya veda etmişti. Şimdi yeni bir iddia daha gündemde. Hüsnü Çoban Arka Sokaklar'a veda mı ediyor?

Arka Sokaklar 588. Bölüm izle

Arka Sokaklar 588. Bölüm izle. Arka Sokaklar canlı izle. Arka Sokaklar yeni bölüm full HD izle. Arka Sokaklar tek parça izle.

Arka Sokaklar 585. bölüm izle

Arka Sokaklar 585. bölüm izle. Arka Sokaklar canlı izle. Arka Sokaklar yeni bölüm izle. Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman?

Arka Sokaklar'ın Zeliş'i Yüsra Geyik: 15 yıldır memur gibi para kazanıyorum

Türkiye'nin en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar 16 yıldır yayınlanıyor. Arka Sokaklar'ın Zeliş'i Yüsra Geyik ise "15 yıldır memur gibi para kazanıyorum" dedi.