Aleyna Tilki'den 'kız isteme' polemiği

Genç şarkıcı Aleyna Tilki yaptığı paylaşımlarla gündem olmaya devam ediyor. Aleyna Tilki bu kez 'kız isteme' geleneği hakkında tartışma yaratan sözler söyledi.

Aleyna Tilki ‘Sevgilisi var’ Haberlerine Tepki Gösterdi.

Çok genç olmasına rağmen herkesin dikkatini üzerine çekmeyi başaran ünlü şarkıcı Aleyna Tilki hakkında yapılan asılsız haberlere tepki gösterdi.

Aleyna Tilki Sahne Kostümlerini Satışa Çıkardı

Ahbap Derneği’nin Müzisyenler için başlattığı destek kampanyasına ilk destek verenlerden biri ünlü şarkıcı Aleyna Tilki oldu.

Aleyna Tilki Hakkındaki Soruşturma Tamamlandı

Genç neslin sevgilisi Aleyna Tilki geçtiğimiz aylarda koronavirüs aşısı hakkında söyledikleri yüzünden hakkında başlatılan soruşturmadan aklanarak çıktı.

Aleyna Tilki Davalık Oldu

Genç ve ünlü şarkıcı Aleyna Tilki hakkında geçtiğimiz yıl koronavirüs ve ilaçlar konusunda söylediği sözler dolayısıyla soruşturma başlatıldı.

Ünlü Şarkıcı Aleyna Tilki Hastanelik Oldu!

Ünlü sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Aleyna Tilki’nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım bir anda sevenlerini derin bir üzüntüye boğdu. İşte detaylar!

Aleyna Tilki'den Hayranlarını Sevindiren Açıklama!

Son dönemin en ünlü şarkıcılarından olan Aleyna Tilki'den hayranlarını sevindiren açıklama geldi. Şarkıcı yeni bir şarkıyı bu ay yayınlayacağını açıkladı. Detaylar haberimizde!