Yıldız Tilbe’nin Adını Anarlarsa Hapse Girecekler

Söylemezsem Olmaz Programı sunucuları Bircan Bali Seren Serengil ve Arto Yıldız Tilbe aleyhine konuşurlarsa mahkeme kararıyla hapis yatacaklar.

Ünlü şarkıcı Selçuk Balcı Ahsen Kartoğlu ile nişanlandı

Karadeniz şarkılarının sevilen ismi Selçuk Balcı evlilik için ilk adımı attı. Ünlü şarkıcı Selçuk Balcı ile Ahsen Kartoğlu nişanlandı. Selçuk Balcı'nın nişanlısı kim?

Bergen’in Katili Eski Eşi Halis Serbest’ten Şok İfadeler: ‘’Yaptığım Hiç Birşeyden Pişman Değilim’’

Beyaz Tv’de ‘Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınına bağlanan Bergen’in katili olan eski eşi Halis Serbest ‘’yaptığım hiçbirşeyden pişman değilim’’diyerek şok edecek itirafta bulundu.

Serkan Kaya ile Seren Serengil birbirine girdi

Sürekli birbirlerini eleştiren Seren Serengil ile Serkan Kaya, Arto'nun barıştırma hevesi yüzünden tekrar tartıştı. İkili arasındaki gerilimin kaynağı haberimizde.

Ece Erken kimlerden para istedi?

Ece Erken ‘Tefeciye bulaştım’ diyerek bazı ünlülerden yardım istedi. Hayranları ünlü sunucunun kimlerden ve hangi maksatla para istediğini merak ediyor.

Söylemezsem Olmaz'da tartışma: Seren Serengil yayını terk etti!

Ekranların sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz'da hararetli anlar yaşandı. Arto ve Seren Serengil tartışması sonrası Seren Serengil yayını terk etti!

Medet ve Vartolu Çarpışma Dizisinde!

İzleyici Çukur dizisinde Veli karakterini görünce şaşırdı. Veli karakteri Çarpışma dizisinin sevilen oyuncusu. Çukur dizisinin iki karakteri de Çarpışma dizisinde konuk oluyor.