Aşk 101 Dizisinin Kadrosuna Yeni Oyuncu

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Aşk 101 dizisi oyuncu kadrosunu yeni oyuncularla güçlendirmeye devam ediyor. Diziye genç oyuncu Melis Minkari dahil oldu.

Aşk 101'de koronavirüs şoku! 8 kişi virüse yakalandı! Sete ara verildi!

Koronavirüs salgınının yeniden artması herkesi endişelendirirken Aşk 101 setinden korkutan bir açıklama geldi. Aşk 101'de korona şoku! 8 kişi koronavirüse yakalandı!

Kuzey Güney'in yıldızı Aşk 101 dizisine katılmak üzere

Aşk 101 dizisine yeni bir isim dahil olabilir. Kuzey Güney dizisindeki Güney karakteriyle hafızalara kazınan Buğra Gülsoy, Aşk 101 dizisine katılmak üzere.

Ufak Tefek Cinayetler’in Serhan’ı Mert Fırat Aşk 101 e transfer oldu!

Nisan ayında yayına başlayan ve ülkemizde tartışmalara neden olan "Aşk 101" dizisine 2. sezonda katılacak Mert Fırat kimdir? Hangi karakterde oynayacak?

Savcılık, Netflix'in yeni dizisi 'Aşk 101' hakkında kararını verdi!

Son günlerde yaptığı yayınlarla sık sık eleştirilen Netflix’in yeni dizisi Aşk 101 hakkında yoğun şikâyetler artınca savcılık harekete geçti ve kararını verdi İşte o karar!

Alina Boz'dan boyuyla ilgili ilginç açıklama!

Güzel oyuncu Alina Boz, katıldığı canlı programda yaptığı açıklamalarla gündeme geldi. Genç oyuncu Alina Boz'dan boyuyla ilgili ilginç açıklama ise tebessüme sebep oldu.

Aşk 101 dizisi Sinan (Mert Yazıcıoğlu) kimdir?

Aşk 101 dizisi Sinan (Mert Yazıcıoğlu) kimdir? Aşk 101 dizisinde Sinan karakterini canlandıran Mert Yazıcıoğlu'nu yakından tanıyalım.

Aşk 101 dizisi Osman (Selahattin Paşalı) kimdir?

Aşk 101 dizisi Osman (Selahattin Paşalı) kimdir? Aşk 101 dizisinde Osman karakterini canlandıran Selahattin Paşalı'yı yakından tanıyalım.

RTÜK'ten Netflix'in yeni dizisiyle ilgili şok karar!

Aşk 101 dizisi yakın zamanda Netflix'te yayınlanacak. Daha yayınlanmadan tepki gören diziyle ilgili RTÜK cephesinden umulmadık bir karar alındı.

Alina Boz'un başrolünde olduğu Netflix dizisi Aşk 101 ne zaman başlayacak?

Netflix'in yeni Türk dizisi Aşk 101 için geri sayım başladı! Heyecanla beklenen gençlik dizisi ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosunda kimler var?