Selçuk Yöntem'den Adnan Ziyagil Açıklaması

Sevda Mecburi İstikamet filmiyle sinemaseverlerle buluşan Selçuk Yöntem yıllar önce canlandırdığı Adnan Ziyagil karakteri ile ilgili konuştu.

İstanbul İçin Son Çağrı Filminin Çekimleri New York'ta Devam Ediyor

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ bir kez daha aynı sette ve aynı aşkın içinde yer alacak. İstanbul İçin Son çağrı Filmi’nin çekimleri New York’ta devam ediyor.

Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çiftinden dudak uçuklatan teklife ret!

Her yönüyle ideal bir çift olan, magazinden uzak yaşamlarıyla örnek bir aile olan Kıvanç Tatlıtuğ ve güzel eşi Başak Dizer’den yine çok konuşulacak bir hareket geldi

Beren Saat'in yaptırdığı estetik hayranlarını ikiye böldü

Beren Saat, 4 milyonluk yeni reklam filmi öncesi ön dişlerini yaptırdı. Birçok hayranı beğeni yorumları yaparken çoğu hayranı "Doğallığını bozdun" şeklinde eleştiride bulundu

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ yıllar sonra yine aynı projede!

Aşk-ı Memnu romanından uyarlanan ve 2008-2010 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisine damgasını vuran Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat tekrar bir araya geliyor?

BKM'nin yeni dizisi İntibah'ın çekimleri başlıyor

Yaprak Dökümü, Huzur Sokağı, Aşk-ı Memnu gibi roman uyarlaması dizi furyasına BKM de katıldı ve vatan şairi olarak bilinen Namık Kemal'in İntibah romanını dizi yapmaya karar verdi.

Nur Fettahoğlu sosyal medyadaki eleştirilere isyan etti

Nur Fettahoğlu sosyal medyadaki eleştirilere isyan etti. Nur Fettahoğlu kaç kilo verdi? Nur Fettahoğlu kimdir? Nur Fettahoğlu rol aldığı diziler.

Kanal D yaz bombasını patlattı. Sevilen dizi tekrar bölümleri ile Kanal D'de!

Yayınladığı dönemde reyting rüzgarları estiren dizi Aşk-ı Memnu tekrar bölümleri ile Kanal D ekranlarında olacak. İşte detaylar..