Usta Oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu Yargı Dizisinde

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Pazar akşamlarının en çok seyredilen yapımı olan Yargı’ya usta oyuncu Ayşenil Şamlıolu’da katıldı.

Oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu sette kaza geçirdi

Menajerimi Ara dizisinin sevilen oyuncusu Ayşenil Şamlıoğlu bir kaza geçirerek sakatlandı. Sosyal medya hesabından sargılı bir fotoğraf paylaşan Şamlıoğlu yaşananları anlattı.

Ayşenil Şamlıoğlu ve Nilgün Belgün koronavirüsü yendi!

Usta sanatçılar Ayşenil Şamlıoğlu ve Nilgün Belgün yakalandıkları koronavirüs hastalığını yendi. Hastalığı atlatan usta oyuncular sağlık durumlarını sosyal medyadan duyurdu.

Menajerimi Ara Neden Yok?

Star Tv dizisi Menajerimi Ara normal şartlarda bu akşam 13. Yeni bölümüyle ekrana gelecekti. Bir gelişme nedneiyle tekrar bölümü ekrana gelecek. Menajerimi Ara bu hafta neden yok?

Menajerimi Ara Dizisinde Neler Oluyor?

Kabus geri döndü. Geçtiğimiz sezon dizi ve film setlerini derinden etkileyen koronavirüs setleri yeniden mi etkisi altına aldı? İşte haberin detayları!

Menajerimi Ara dizisinde Çağatay Ulusoy Sürprizi!

Sezonun yeni dizilerinden biri olan Menajerimi Ara dizisinde ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy sürprizi var. İlk bölümleri yayınlanan dizinin 3. bölümünde bakın neler olacak?

Ünlü oyuncu 72 yaşında vefat etti!

Birçok dizi ve filmde rol alan ünlü oyuncu vefat etti. Ünlü oyuncunun vefat haberini ise Oyuncular Sendikası duyurdu. Ünlü oyuncu en son Yeşil Deniz ve Suskunlar'da yer almıştı.