Ayşenil Şamlıoğlu ve Nilgün Belgün koronavirüsü yendi!

Ayşenil Şamlıoğlu ve Nilgün Belgün koronavirüsü yendi!
Usta sanatçılar Ayşenil Şamlıoğlu ve Nilgün Belgün yakalandıkları koronavirüs hastalığını yendi. Hastalığı atlatan usta oyuncular sağlık durumlarını sosyal medyadan duyurdu.

Koronavirüs vakaları her geçen gün artarken birçok ünlü isim de Covid- 19 virüsüyle tanıştı. Türk Sineması ve dizi dünyasının usta isimlerinden olan Ayşenil Şamlıoğlu ve Nilgün Belgün de koronavirüse yakalanmıştı. Ünlü oyuncular tedavi sürecinin ardından hastalığı atlattıklarını sosyal medya hesaplarından paylaştı. Sevenleri tarafından sağlık durumları merak edilen 64 yaşındaki Ayşenil Şamlıoğlu ve 67 yaşındaki Nilgün Belgün koronavirüsü yendiklerini açıkladı.

Menajerimi Ara'da birçok isim koronavirüse yakalandı

Star Tv'de yayınlanan son dönemin başarılı yapımlarından biri olan Menajerimi Ara dizisinde rol alan Ayşenil Şamlıoğlu ve dizideki diğer birkaç oyuncu koronavirüse yakalanmıştı. Bedir Bedir, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş da Menajerimi Ara dizisinde Covid- 19 virüsüne yakalanan ünlü isimler olmuştu. Sette yaşanan koronavirüs vakaları sebebiyle Menajerimi Ara dizisi çekimlere ara vermişti.

Ayşenil Şamlıoğlu koronavirüsü yendi

Menajerimi Ara dizisinin başrol oyuncularından Ayşenil Şamlıoğlu iyileşen isimlerden biri oldu. Şamlıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Korona ile vedalaştık bir daha karşılaşmayalım lütfen. Tüm geçmiş olsun dileklerinize yürekten teşekkür ederim, lütfen çok iyi koruyun kendinizi, bu virüsün şakası yok, ben şanslıydım, buna rağmen olanı gördüm, tüm hastalara ve sağlık çalışanlarına dayanma gücü diliyorum" ifadelerini kullandı.

Nilgün Belgün: Çok şükür iyiyim!

Usta oyuncu Nilgün Belgün de geçirdiği zorlu günler sonrasında sevenlerine güzel haber verdi. Twitter hesabından teşekkür paylaşımı yapan Belgün şunları yazdı; "Sevgili dostlar, merhaba... 8 günlük zorlu bir Covid sürecinden sonra bugün hastaneden evime geldim. Çok şükür iyiyim. Beni telefonla arayıp, sağlığımı soran Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na ve tüm arayan, soran dostlarıma çok teşekkür ediyorum. 8 gün boyunca bana hastalığım süresince destek olan Liv Hospital Hastanesi yetkililerine, doktorum Prof Dr Ferah Ece hanımefendi’ye gösterdiği ilgi alaka ve her gelişinde “Sizi Seviyorum” diyerek güne başlamamda, sağlık çalışanlarına, hemşirelere teşekkür ederim."

 

23-11-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar