Bülent Ersoy’un Babası Hayatını Kaybetti

Son olarak Mustafa Keser’in açıklamalarıyla magazin basınında gündem olan ünlü isim Bülent Ersoy’un babası Fikret Erkoç bugün hayata veda etti.

Ünlü Oyuncu Babasını Kaybetti

Son günlerde peş peşe gelen vefat haberlerine bir yenisi daha eklendi. Ünlü oyuncu Ayça Damgacı’nın babası İsmet Damgacı hayatını kaybetti.

Güldür Güldür Show’un Ünlü Oyuncusunun Acı Kaybı

Show Tv ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show’un başarılı oyuncusu Meltem Yılmazkaya’nın babasını hayatını kaybetti.

Cem Adrian’ın Babası Hayatını Kaybetti

Seslendirdiği şarkılarla kalplerde yer eden ünlü müzisyen Cem Adrian’ın babası Celal Filiz kanser tedavisi gördüğü hastanede 69 yaşında hayata veda etti.

Tarık Mengüç’ün Acı Günü!

Farklı tarzı ve söylediği şarkılarla dikkatleri çeken ünlü şarkıcı Tarık mengüç bugün babasını kaybetmenin acısını yaşadı. İşte haberin detayları!

Merve Özbey Babasını Kaybetti!

Ünlü ve güzel şarkıcı Merve Özbey'in acı günü. Merve Özbey'in 64 yaşında olan babası Ahmet Özbey Kalp krizi sebebiyle hayatını kaybetti.

Güzel Oyuncu Aslıhan Güner’in Acı Günü!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın Yıldızı güzel oyuncu Aslıhan Güner’in acı günü. Aslıhan Güner’in babası hayatını kaybetti. Güzel oyuncu babasını son yolculuğuna uğurladı. İşte detaylar!