Babamın Kemanı Drama Filmi Yayınlandı! Filmi İzleyenler Gözyaşlarını Tutamayacak

Engin Altan Düzyatan’ın ve Belçim Bilgin’in başrollerini paylaştığı ‘Babamın Kemanı’ dram filmi 21 Ocak tarihinde Netflix’te yayınlandı. Filmi izleyenler gözyaşlarını tutamayacak.

Ahu Türkpençe ekrana dönüyor

Uzun süredir ekranda olmayan ünlü oyuncu Ahu Türkpençe yeni bir projenin kadrosunda yer alıyor. Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosuna Ahu Türkpençe de dahil oldu.

Hekimoğlu yeni sezon tanıtımı yayınlandı! İlk Bölüm ne zaman?

Hekimoğlu hayranlarını heyecanlandıran yeni sezon tanıtımı izleyiciden tam not alırken meraklıları soruyor, Hekimoğlu yeni sezon ne zaman yayınlanacak?

Kanal D'de yeni bir yarışma programı! Jürideki isimleri çok seveceksiniz!

Televizyon ekranlarına yeni bir yarışma programı gelmeye hazırlanıyor. Ünlü isimlerin jüri koltuğunda oturacağı Kanal D'nin yeni yarışması merakla bekleniyor.

 Hekimoğlu Dizisinde Önemli Değişiklik!

Kanal D'de seyirciyle buluşan sezonun başarılı yapımlarından Hekimoğlu Ramazan Bayramı’nın ardından setlere dönmeyi planlıyor. Ancak dizide önemli değişiklikler var. İşte detaylar!

Belçim Bilgin Hekimoğlu Dizisi’nde!

Kanal D’nin başarılı dizisi Hekimoğlu’na yeni bir oyuncu dahil oluyor. Güzel oyuncu Belçim Bilgin Hekimoğlu Dizisi’nde Selin karakteri olarak rol alacak! İşte detaylar!

Behzat Ç. nin yeni sezonuna Belçim Bilgin sürprizi!

Çok yakında BluTV'de seyircisiyle buluşacak olan Behzat Ç. dizisine güzel oyuncu Belçim Bilgin sürprizi! Peki Bilgin hangi karakter ile Behzat Ç. kadrosuna ekleniyor?

Başarılı oyuncu Behzat Ç. kadrosuna dahil oldu!

BluTV'nin yeniden çektiği Behzat Ç.'nin oyuncu kadrosuna önemli bir isim dahil oldu. Belçim Bilgin, dizinin yeni sezonunda rol alacak.