Duy Beni Dizisi ‘Kanat’ Caner Topçu Kimdir?

Star TV ekranlarının gençlik dizisi Duy Beni’nin Kanat Günay’i kimdir? Merak ediliyor. Kanat karakterine hayat veren Caner Topçu kimdir? Caner Topçu kaç yaşında nereli?

Star Tv’nin yeni dizisi Duy Beni bu akşam başlıyor

Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Murat Daltaban ve Durul Bazan gibi genç yeteneklerin başrollerini paylaştığı drama türü Duy Beni bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor

Star Tv’nin yeni dizisi Duy Beni oyuncuları bir araya geldi

Duy Beni dizisinin oyuncuları ilk kez bir araya gelerek birlikte poz verdi Usta oyunculardan oluşan kadrosuyla dikkat çeken Duy Beni bir Süreç Film yapımı olarak ekrana geliyor

Duy Beni Dizisinin Konusu Ne ve Başrol Oyuncuları Kim?

Star Tv ekranlarında yaz sezonunda ekrana gelecek olan ve cast çalışmaları devam eden Duy Beni dizisinin başrol oyuncuları belli oldu.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcında İlyas Öldü

TRT 1 ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizinin son bölümünde iki flaş ayrılık yaşandı.

Barbaroslar'ın ilk görüntüleri heyecanlandırdı

Yeni dizi Barbaroslar setinden yeni görüntüler geldi. Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe Barbaroslar başrolde yer alıyor. Ünlü oyuncuların yeni fotoğrafları heyecanlandırdı.

Barbaroslar muhteşem bir kadroyla geliyor

Yeni dizi Barbaroslar muhteşem bir kadroyla geliyor. TRT1'de yayınlanacak Barbaroslar kadrosunda iddialı isimler yer alıyor. Sete çıkan Barbaroslar'da başroller oyuncuları kim?