Cem Davran Hakime Hanım Dizisinden Ayrıldı

Atv ekranlarında yayınlanacak olan ve Vahide Perçin’in başrolde yer aldığı Hakime Hanım Dizisinde üst üste flaş değişiklikler yaşandı.

Vahide Perçin’li ‘Hakime Hanım’ Dizisinin Erkek Başrolü Belli Oldu!

Atv’nin yeni çekilecek ‘Hakime Hanım’ dizisinin kadın başrolü Vahide Perçin olurken, partneri ve Hakime hanım dizisinin erkek başrolü de belli oldu. İşte merak edilen o isim…

Cem Davran ve Hakan Gerçek ‘’Samanyolu’nu Bilir Misiniz?’’ Komedi Oyunu İle Perde Açıyor

Cem Davran ve Hakan Gerçek’in rol aldığı ‘’Samanyolu’nu Bilir misiniz?’’ komedi oyunu, tiyatro sahnesinde seyirciyle buluşmak üzere perde açıyor. Oyun Zorlu PSM de sahne alacak

Sevda Demirel’den flaş açıklama Bana kumpas kuruldu

1992 yılında“İki Kere Kiki” programına konuk olan Sevda Demirel , Hande Ataizi'ye tokat atmıştı. Olayın faili Sevda Demirel, tekrar gündeme gelen olayı Flash TV'de anlattı.

Aşkın Tarifi setinde doğum günü kutlaması

Aşkın Tarifi yaz sezonunun en iddialı dizilerinden biri olarak yoluna devam ediyor. Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün başrolde olduğu Aşkın Tarifi setinde doğum günü kutlaması…

Aşkın Tarifi için Kadir Doğulu'dan kebap şov!

Yeni dizi Aşkın Tarifi setten gelen renkli görüntülerle de dikkat çekiyor. Akın Tarifi başrolde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk var. Aşkın Tarifi için Kadir Doğulu'dan kebap şov!

Usta oyuncu Ahmet Uz vefat etti!

Ünlü oyuncu ve seslendirme sanatçısı Ahmet Uz vefat etti. Emektar sanatçı Ahmet Uz'un vefatı sanatçı dostlarını ve sevenlerini üzdü. Ahmet Uz'un vefat sebebi ne?

Kardeş Çocukları dizisi Adnan (Cem Davran) kimdir?

Star TV draması Kardeş Çocukları'nın oyuncu kadrosuna Cem Davran katıldı. Kardeş Çocukları dizisi Adnan (Cem Davran) kimdir?