Cem Davran Hakime Hanım Dizisinden Ayrıldı

Cem Davran Hakime Hanım Dizisinden Ayrıldı
Atv ekranlarında yayınlanacak olan ve Vahide Perçin’in başrolde yer aldığı Hakime Hanım Dizisinde üst üste flaş değişiklikler yaşandı.

Televizyonlarda son sezona damgasını vuran dizilerin başında adalet ve yargıyla ilgili hikayeleri olan diziler geldi. Yargı, Hakim, Evlilik Hakkında Her Şey gibi yapımlar yargıyla ilgili dizilerin başında yer aldı. Televizyonlar Eylül yayın döneminde de yargı konulu dizilere devam edecek gibi görünüyor. Atv ekranlarında yayınlanacak olan ve başrolünde ünlü ve usta oyuncu vahide Perçin’in yer alacağı adı şimdilik Hakime Hanım olarak duyurulan dizi de bu dizilerin başında geliyor. Çekimlerine geçtiğimiz haftalarda başlanan ancak çekilen sahneleri beğenilmediği için çekimleri durdurulan Hakime Hanım’ın oyuncu kadrosunda yer alan başarılı oyuncu Cem Davran’ın diziden ayrıldığı haberi geldi. Oyuncunun diziden neden ayrıldığı konusunda bir bilgi bulunmazken oyuncunun yerine hangi ismin geleceği ise şimdilik belli değil.

Cem Davran Ayrıldı

Eylül yayın döneminde Atv’de yayınlanacak olan ve Tims&B Yapım tarafından hazırlanan Hakime Hanım kod adlı yeni dizinin çekimlerine verilen arada şok bir gelişme daha yaşandı. Çekimleri beğenilmeyen dizide yer alan ve Hakime Güzide’nin eşini canlandıracak olan Cem davran diziden ayrıldı. Oyuncunun diziden neden ayrıldığı ve yerine hangi ismin geleceği ise şimdilik belli değil. Yeni sezonun iddialı yapımları arasında gösterime Hakime Hanım’ın çekimlerine önümüzdeki günlerde yeniden başlanması planlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda usta oyuncu Vahide Perçin’e ek olarak Kaan yıldırım, Yusuf Çim ve Feyza sevil Güngör yer alıyor. Cem Davran’ın yerine ise birkaç güne kadar yeni bir isme karar verilecek.

Çekimler Beğenilmedi

Eylül yayın döneminde Atv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan ve Tims&B Yapım tarafından hazırlanan Hakime Hanım dizisi Ayfer Tunç tarafından kaleme alınıyor. Dizinin çekimleri geçtiğimiz haftalarda başlamış ve birkaç gün süren çekimlerin ardından set aniden durdurulmuştu. Setin durmasına çekimlerinin beğenilmediği iddia edilirken son gelen haberlerde bunu doğrular nitelikte. Dizinin yönetmeninde değişikliğe giden yapım şirketi yeni yönetmen olarak Murat Saraçoğlu ile anlaşmaya vardı. Son olarak Bir zamanlar Çukurova dizisinin yönetmen koltuğunda oturan Murat Saraçoğlu’nun çok yakında Hakime Hanım dizisinin rejisi için sete çıkacağı ve dizinin yönetmen koltuğunu devralacağı öğrenildi. Hakime Hanım dizisi Eylül yayın döneminde Atv'de ekrana gelecek.

28-06-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar