Ece Üner Çileden Çıktı

Kanal D ekranlarında Ece Üner İle Susma Programı’nda yine büyük olaylar yaşandı. Sunucu Ece Üner Programda adeta çileden çıktı.

Gazetecilerin istifası sonrası Ece Üner'den ilk açıklama!

RTÜK tarafından uyarılan, sunduğu "Susma' programıyla yoğun tepki çeken Ece Üner ekrana getirdiği absürt konu v e konuklar nedeniyle kendi ekibi tarafından terk edilmişti.

Kanal D programı Susma'da istifa depremi!

Geçen at RTÜK tarafından uyarılmasına rağmen gerçekleri çarpıtan ve olayları manipüle eden Ece Üner ile Susma programı art arda yaşanan istifa haberleriyle sarsıldı

Ece Üner ile Susma İlk Bölümüyle Ekrana Geliyor

Kanallar yeni yayın dönemini açmaya başlıyor. Kanal D 9 Ağustos Pazartesi günü yeni yayın dönemini yeni programı Ece Üner ile Susma programı ile başlıyor.

Kanal D’nin Yeni Programı Ece Üner ile Susma Başlıyor

Yeni yayın döneminin başlamasıyla birlikte kanallardaki kuşak programları seyirciyle buluşuyor. Kanal D’nin yeni programı Ece Üner ile Susma 9 Ağustosta ekrana gelecek

Deneyimli Gazeteci Ece Üner Kanal D’de

Show Tv’den istifa eden ve bu yönüyle herkesi şaşırtan ünlü haberci Ece Üner’in yeni adresi belli oldu. Ece Üner yeni sezonda Kanal D’de ekrana gelecek.

Ece Üner & Jülide Ateş Kavgası Tam Gaz!

Show Tv Ana Haber’in şimdi Spikeri Ece Üner ile eski Spikeri Jülide Ateş arasında devam eden atışmada son durum ne? İşte ikilinin karşılıklı sözleri!

Ece Üner Eşi Kanal D Haber Spikeri Deniz Bayramoğlu’na Meydan Okudu

Kanal D ana haber spikerliğine getirilen Deniz Bayramoğlu ilk gününde Şhow Tv ana haber bülteni spikeri olan eşi Ece Üner’in meydan okumasıyla karşılaştı. İşte detaylar!

Show Ana Haber sunucusu Ece Üner kimdir?

Show Ana Haber sunucusu Ece Üner, en merak edilen sunucular arasında yer alıyor. Peki Show Ana Haber sunucusu Ece Üner kimdir? Nereli ve kaç yaşında?