Masumlar Apartmanı Yeni Sezonda Dramı Arttıracak

TRT1 ekranlarının en sevilen dizilerinden olan masumlar Apartmanı yeni sezonda dramı arttıracak. Yayınlanan ilk bölümü ile beğenileri toplamayı başardı.

Masumlar Apartmanı Yeni Sezona Büyük Bir Sürprizle Başlıyor

Ekranların sevilen dizisi Masumlar Apartmanı ikinci sezona hazırlanıyor. Masumlar Apartmanı yeni sezona sürpriz bir isim ile başlayacak.

Ezgi Mola Koronavirüsü Atlattı

Son dönemlerin başarılı oyuncularından olan Ezgi Mola yakalandığı koronavirüsü atlattı. Ünlü oyuncu ayrıca Masumlar Apartmanı’nda devam edip etmeyeceğini de açıkladı.

Masumlar Apartmanı Hayranlarına Büyük Şok

TRT’1 ekranlarında büyük ilgi ile izlenen Masumlar Apartmanı dizisi hayranlarının kafasını karıştıran iddia büyük şok yarattı.

Ünlü Oyuncu Enis Arıkan Koronavirüse Yakalandı

Camdaki Kız dizisinde rol alan genç ve başarılı oyuncu Enis Arıkan arkadaşı Ezgi Eyüboğlu’nun arkasından koronavirüse yakalandı.

Ezgi Mola'nın arkadaşı da koronaya yakalandı

Erşan Kuneri setinde koronaya yakalanan Ezgi Mola evinde karantinaya alındı. Karantinaya giren Ezgi Mola'dan sonra yakın arkadaşı Enis Arıkan da koronaya yakalandığını açıkladı.

Farah Zeynep Abdullah ve Burcu Biricik'ten haklarında yapılan habere tepki geldi

Ünlü oyuncular Farah Zeynep Abdullah ve Burcu Biricik'ten haklarında yapılan habere tepki geldi. Farah Abdullah, Burcu Biricik, Hazal Kaya ve birçok ünlü hedef gösterilmişti.

Yılmaz Erdoğan'dan hem Van hem Köyceyiz için yardım kampanyası

Yaşanan afetlere duyarsız kalmayan oyunculardan biri de Yılmaz Erdoğan oldu. Yılmaz Erdoğan'dan hem Van hem Köyceyiz için yardım kampanyası organize ediyor.

Cem Yılmaz'ın dizisi Erşan Kuneri’den ilk kareler! Bakın kim paylaştı?

Her yaptığı projeyle izleyicinin gönlünde taht kuran Cem Yılmaz, uzun süredir üzerinde çalıştığı dizi projesi Erşan Kuneri’nin çekimlerine başladı.

Şener Şen ve Ezgi Mola'dan sürpriz kampanya!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile başlayan sağlık kampanyalarına usta sanatçı Şener Şev Ezgi Mola da destek verdi. Türk halkına seslenen ünlüler, gelinen noktayı anlattı.

Ünlü isimlerden aşı kampanyasına videolu destek

Covid-19 salgınını önlemek için aşı kampanyaları yapılmaya başlandı. Sağlık Bakanlığı ünlü isimlerden de yardım aldı. Ünlü isimlerden aşı kampanyasına videolu destek geldi.

Masumlar Apartmanı 37. Bölüm izle (Sezon Finali)

Masumlar Apartmanı sezon finali izle. Masumlar Apartmanı İnci ölüyor mu? Masumlar Apartmanı 37. bölüm izle. Masumlar Apartmanı tek parça izle.

Hakkında dava açılan Ezgi Mola, Musa Orhan'ın teklifini reddetti

Hakkında dava açılan Ezgi Mola, Musa Orhan'ın teklifini reddetti. Ezgi Mola davası nedir? Ezgi Mola hapis davası ile ilgili tüm gelişmeler

Ezgi Mola'ya destek veren 16 ünlü hakkında suç duyurusu

Ülkemizde gariplikler bitmiyor. Bir genç kıza destek veren Ezgi Mola neyle suçlanıyor ve ona destek veren ünlüler için kim suç duyurusunda bulundu? Şimdi detaylar

Hakkında dava açılan Ezgi Mola'dan ilk açıklama geldi

Hakkında dava açılan Ezgi Mola'dan ilk açıklama geldi. Ezgi Mola'ya hapis davası. Ezgi Mola davası nedir? Ezgi Mola kimdir?

Ezgi Mola’ya hapis istemiyle dava açıldı! Sosyal medyadan destek yağdı

Ünlü oyuncu Ezgi Mola'ya 2 yıl 4 ay hapis istemiyle dava açıldı. Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola'ya sosyal medyadan destek mesajları yağdı.

Masumlar Apartmanı'nda şok ayrılık

Reyting rekortmeni dizi Masumlar Apartmanı'nda şok ayrılık. Masumlar Apartmanı başrol oyuncularından biri diziden ayrılıyor mu? İşte bu ayrılığın gerekçesi…

Masumlar Apartmanı 33. bölüm izle

Masumlar Apartmanı 33. bölüm izle. Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle. TRT 1 Masumlar Apartmanı canlı izle. Masumlar Apartmanı full HD izle.

Masumlar Apartmanı final yapıyor

Pandemiye rağmen ara vermeksizin yoğun bir sezon geçiren Masumlar Apartmanı sezon finali yapıyor. İzleyici sezon finalinin ne zaman olacağını merak ediyor

Ezgi Mola, kendi markası 'Ezomola'yı anlattı

Yer aldığı yapımlardaki başarısıyla tanınan ve hatırı sayılır bir takipçisi olan Ezgi Mola, kendi markasıyla ticarete atıldı