Ah Nerede dizisine 4 yeni oyuncu katıldı

Merakla beklenen Yeşilçam uyarlaması dizi Ah Nerede oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Ah Nerede oyuncu kadrosunda yaşanan değişiklik sonrası 4 oyuncu daha kadroya dahil oldu.

Merve Kült Filmi Sete Çıktı! Ferit Aktuğ Kadroya Katıldı

Ünlü isimleri kadrosuna toplayan ve Netflix’te yayınlanacak Merve Kült Filmi’nin kadrosuna başarılı oyuncu Ferit Aktuğ katıldı

Ferit Aktuğ Sefirin Kızı dizisine katıldı

Star Tv'de pazartesi akşamları yayınlanan Sefirin Kızı dizisi iki başrol oyuncusunu kaybederek gündem olmuştu. Ünlü oyuncu Ferit Aktuğ taze kan olarak diziye katıldı.

Sefirin Kızı’na Bomba Transfer!

Star Tv ekranlarında ikinci sezonuyla seyirciyle buluşan ve sosyal medyada en çok konuşulan dizilerin başında gelen sefirin Kızı’na bomba bir oyuncu transfer edildi.

Şans Kapıyı Çalınca'da flaş değişiklik!

Yarışma tutkunlarını ekrana kilitleyen Şans Kapıyı Çalınca'da yapılan flaş değişiklik izleyiciyi meraklandırdı. Yarışmada neler değişti?

Bir zamanların fenomen yarışması yeniden ekranlarda!

Ekranlara nostaljik bir yarışma programı gelmeye hazırlanıyor. Bir dönemin en popüler yarışma programı yeniden seyirciyle buluşacak. İşte Ferit Aktuğ'un sunduğu o yarışma!

Yıllar sonra geri dönecek olan yarışmanın sunucusu bakın kim oldu?

Bir zamanların ilgi gören yarışma programı Şans Kapıyı Çalınca geri dönüyor. ATV'den ekrana gelecek yarışmanın sunuculuğunu Ferit Aktuğ üstlenecek.

Dokuz yıllık evli ünlü çiftten üzücü haber geldi boşanıyorlar!

Ünlü oyuncu çift yaşadıkları problemler sebebiyle evliliklerini bitirme kararı aldı. Dokuz yıllık evli ünlü çiftten üzücü haber geldi, boşanıyorlar… İşte detaylar!