Selen Kurtalan Altın Koza film festivalinde en iyi kadın oyuncu ödülünü aldı

Bu yıl 30.’su düzenlenen ve sinemamın en önemli ödüllerinin dağıtıldığı Adana Altın Koza Film Festivalinde ödül alan yapım ve isimler belli oldu.

15 Eylül Cuma vizyona girecek filmler

Her hafta Cuma günleri yenilenen sinema salonlarında 15 Eylül Cuma günü hangi filmler vizyona giriyor ve bu filmlerin hikayeleri ne?

Tarzan Çizgi romanı film oluyor

Bir zamanların en çok okunan ve beğenilen çizgi karakterlerinden olan Arap Kadri ve Tarzan hikayesi beyaz perdeye taşınıyor.

Esra Bilgiç Venedik Film Festivali'nde

Bugüne kadar yer aldığı yapımlardaki üstün performansıyla dikkatleri çeken güzel oyuncu Esra Bilgiç Venedik Film Festivali’nde kırmızı halıda yürüdü.

Cem Karaca Filminde Emel Sayın Sürprizi

2024 yılında vizyona girmesi planlanan ve şu sıralar çekim için gün sayan Cem Karaca’nın Gözyaşları filminde ünlü şarkıcı ve oyuncu Emel Sayın’da yer alacak.

Fox Tv'den Yeli Sinema Filmi Atağı

Yeni yayın döneminde birbirinden çarpıcı dizileri seyirciyle buluşturmaya hazırlanan Fox Tv ilk olarak sinema filmleriyle yeni sezonu açıyor.

Aşk Mevsimi'nin çekimleri tamamlandı

İnternet yayın platformu Netflix’te yayınlanacak ve başrollerinde Esra Bilgiç ve Birkan Sokullu’nun yer aldığı Aşk Mevsimi’nin çekimleri tamamlandı.

Kıyıda Filmi Adana Altın Koza Film Festivali’nde

Büşra Bilgin tarafından yazılan ve yönetilen Kıyıda Filmi Adana Altın Koza Film Festivalinde Ulusal Filmler kategorisinde yarışacak.

Aras Bulut İynemli’den gazeteci Ahmet Hakan’a cevap!

Aras Bulut İynemli :Atatürk’ü ve ülkemizi asılsız iddialarla karalamak isteyenlere en büyük ve en güzel cevabımız emeği geçen herkesin ilmek ilmek işlediği Atatürk filmidir.

Sadık Ahmet Filminin Çekimleri Başladı

Bu sezon sete çıkan ve çekimlere başlayan en çarpıcı filmlerden biri olan Sadık Ahmet’in hayatını anlatan film sete çıkarak çekimlere başladı.

Şehit Öğretmen Aybüke Filminde Aybüke'nin Annesini Kim Oynuyor?

Sinema severler 24 Kasım’da özel bir filmle buluşacak. Teröristler tarafından şehit edilen öğretmen Aybüke Yalçın’ın hikayesini anlatan Aybüke Filminin çalışmaları devam ediyor.

Berber filminden ilk kareler geldi

Başrolünde Burak Özçivit’in yer aldığı ve internet yayın platformu Netflix’te yayınlanacak olan berber Filminden ilk kare geldi.

Berber Filmine Sürpriz Oyuncu

Burak Özçivit'in başrolünde yer aldığı İnternet yayın platformu Netflix için hazırlanan ve çekimleri başlayan Berber adlı filme sürpriz bir isim katıldı.

Sadık Ahmet filminin okuma provası yapıldı

Yeni yılın ilk ayında tüm dünyada vizyona girmesi planlanan Sadık Ahmet Filminin ünlülerden oluşan oyuncu kadrosu ilk okuma provasını yaptı.

C Takımı Filmi Çekimleri Başladı

Sinema severler tarafından heyecanla beklenen sezonun yeni filmlerinden C Takımı sete çıkarak çekimlere başladı. Film yeni sezonda seyirciyle buluşacak.

Taner Ölmez Hayatla Barış Filminde

Son dönemin başarılı oyuncularından Taner ölmez çok özel bir projeyle sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyuncu Hayatla Barış filminde rol alacak.

İsmail Hacıoğlu Cem Karaca Filmi Hakkında Konuştu

İsmail Hacıoğlu eylül ayında sete çıkacak olan ve bu sezonun en iddialı ve en çok merak edilen sinema filmlerinden biri olan Cem Karaca’nın Gözyaşları filmi hakkında konuştu.

Güneşi Söndürmem Gerek Filminde oyuncu değişikliği

Emre Gül’ün aynı adlı romanı olan Güneşi Söndürmem Gerek Filminin okuma provaları gerçekleştirildi ve film çekim için gün saymaya başladı.

Aybüke Öğretmen’in hayatı Film Oluyor

2017 yılında Batman’da gerçekleştirilen terör saldırısında hayatını kaybeden öğretmen Aybüke Yalçın’ın hayatı film oluyor.

Işıl Yücesoy ilk kez bir çocuk filminde

Bugüne kadar onlarca farklı tür ve konuda film ve dizi hikayelerinin içinde yer alan usta oyuncu Işıl Yücesoy ilk kez bir çocuk filminde rol aldı.