La Casa de Papel dizisindeki Türk karakter tepki topladı

La Casa de Papel dizisinin 4. sezonunda Türk bir karakter izleyicileri karşıladı. Bu karakterin Türkleri kötü göstermesi tepki çekti.

La Casa de Papel 4. sezon başlıyor! La Casa de Papel izleme rehberi burada

La Casa de Papel 4. sezon onayı aldı. İspanyol draması La Casa de Papel'in 4. sezon tarihi yayınlanan bir teaser ile duyuruldu.

La Casa De Papel'in 4. sezonu ne zaman başlayacak?

Yayınlandığı günden beri Türkiye’de izlenme rekorları kıran La Casa De Papel'in yeni sezon yayın tarihi merak konusu oldu.

La Casa de Papel 3. sezon ne zaman başlayacak?

Netflix'in fenomen dizisi La Casa de Papel ne zaman başlayacak? 3. sezon bölümleri yayınlanacak dizi büyük bir merakla bekleniyor.

La Casa de Papel 3. Kısım fragmanı yayınlandı

Netflix orijinal dizisi La Casa de Papel'in merakla beklenen 3. kısım fragmanı görücüye çıktı. İşte fragmandan göze çarpan detaylar.

La Casa de Papel dizisinin Türkiye uyarlaması mı geliyor?

Türkiye'de hayli popüler olan La Casa de Papel dizisinin Türkiye'ye uyarlanacağı iddia edildi. Başroller için bazı isimler ortaya atıldı.

"La Casa De Papel"e Nesrin Cavadzade transferi

Son zamanların fenomen dizisi La Casa De Papel hakkında iddialar bitmek bilmiyor. Yakında 3'ncü sezon çekimleri başlayacak dizinini Türkiye'de çekileceğinin ardından bir iddia daha ortaya çıktı. Nesrin Cavadzade La Casa De Papel'de rol alacak mı?