Organize İşler dizi çekimleri Şubat’ta başlıyor

Disney Plus Türkiye ‘ye hızlı bir giriş yapmış ve birçok önemli isimle anlaştı. Bu isimlerden biri olan Yılmaz Erdoğan ile 3 sezonluk bir dizi anlaşması yapıldı

Ünlü oyuncu Esra Bilgiç Organize İşler dizisinde

Son olarak Atatürk dizisinde Aras Bulut İynemli ile birlikte rol alan güzel oyuncu Esra Bilgiç Organize İşler dizisi ile anlaştı.

Yılmaz Erdoğan Organize İşler dizisi için hangi isimlerle görüşüyor?

İlk iki filmi gişede büyük beğeni toplayan 'Organize İşler' serisini dizi yapmaya karar veren Yılmaz Erdoğan, Disney+ Türkiye ile anlaştı Ünlü yapımcı dizi için görüşmelere başladı

Yılmaz Erdoğan Organize İşler’i Disney Plus’a Çekecek

Yakında Türkiye yayınları başlayacak olan dijital medya platformu Disney Plus bir bomba isimle daha anlaşmaya vardı. Yılmaz Erdoğan Organize İşler’i Disney Plus’a çekecek.

Organize İşler dizi mi oluyor?

Yılmaz Erdoğan'ın senaristliğini, yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği film serisi Organize İşler dizi olarak geri dönüyor.

Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix'te

Vizyondaki ikinci haftasını geçiren Yılmaz Erdoğan'ın filmi Organize İşler Sazan Sarmalı sürpriz bir şekilde Netflix'e eklendi.

Organize İşler 2 ne zaman vizyona giriyor?

Türk Sinemasının önemli ismi Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazdığı ve yönetmen koltuğuna oturduğu Organize İşler 2 Sazan Sarmalı’nın vizyona gireceği tarih açıklandı.