12 Kasım 2022 Reyting Sonuçları

Merakla beklenen ve pek çok yapımın iddialı olduğu Cumartesi gününün reyting sonuçları açıklandı. Peki hangi kanalın hangi yapımı günü lider tamamladı?

8 Kasım 2022 Reyting Sonuçları

Televizyon ekranlarında yayınlanan yapımların karnesi niteliğinde olan reytingler açıklandı. Peki 8 Kasım'da hangi kanalın hangi yapımı günü lider tamamladı?

7 Kasım 2022 Reyting Sonuçları

Reyting yarışının iyice üst noktalara çıktığı televizyon ekranlarında haftanın ilk iş günü olan pazartesi gününün reyting sonuçları belli oldu.

7 Ekim 2022 Reyting Sonuçları

Birbirinden iddialı yapımların seyirci karşısına çıktığı cuma gününde reyting yarışı kıran kırana geçiyor. Peki 7 Ekim Cuma günü reyting sıralaması nasıl oldu? İşte cevabı!

6 Ekim 2022 Reyting Sonuçları

Birbirinden iddialı yapımların seyirci karşısına çıktığı perşembe gününde reyting yarışı kıran kırana geçiyor. Peki 6 Ekim Perşembe günü reyting sıralaması nasıl oldu? İşte cevabı!

5 Ekim 2022 Reyting Sonuçları!

Birbirinden iddialı yapımların seyirci karşısına çıktığı çarşamba gününde reyting yarışı kıran kırana geçiyor. Peki 5 Ekim Çarşamba günü reyting sıralaması nasıl oldu? İşte cevabı!

6 Eylül Salı Reyting Sonuçları

6 Eylül Salı tarihine ait reyting sonuçları açıklandı. TOTAL, AB ve ABC1 reyting gruplarında kazanan hangi yapımlar oldu.

1 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları

1 Eylül Perşembe tarihine ait reyting sonuçları açıklandı. TİAK tarafından açıklanan verilere göre dün akşam Masterchef Türkiye mi, Gelsin Hayat Bildiği Gibi mi kazanan oldu.

31 Ağustos Çarşamba Reyting Sonuçları

31 Ağustos Çarşamba günü reyting sonuçları açıklandı. TOTAL, AB ve ABC1 gruplarında kazananlar hangi yapımlar oldu? İşte sonuçlar.

22 Ağustos Pazartesi Reyting Sonuçları

22 Ağustos Pazartesi günü reyting sonuçları açıklandı. TOTAL, AB ve ABC1 reyting kategorilerinde nasıl bir sıralama oluştu?

18 Ağustos Perşembe Reyting Sonuçları

18 Ağustos Perşembe reyting sonuçları açıklandı. Günün kazananı Masterchef Türkiye mi yoksa Gelsin Hayat Bildiği Gibi mi oldu?

10 Ağustos Çarşamba Reyting Sonuçları

10 Ağustos Çarşamba günü ekrana gelen yapımların reyting sonuçları açıklandı. Total, AB, ABC reyting gruplarında hangi yapımlar günü ilk sırada tamamladı.

7 Ağustos Pazar Reyting Sonuçları

7 Ağustos Pazar günü reyting sonuçları ortaya çıktı. Masterchef Türkiye, FOX Ana Haber Hafta Sonu ve Gül Masalı yapımlarının çekiştiği günün kazananı kim oldu?

6 Ağustos Cumartesi Reyting Sonuçları

6 Ağustos Cumartesi günü ekrana gelen yapımların reyting sonuçları TİAK tarafından açıklandı. TOTAL, AB ve ABC'de ilk 10 sıralaması.

5 Ağustos Cuma Reyting Sonuçları

5 Ağustos Cuma günü Masterchef Türkiye ve Kim Milyoner Olmak İster gibi yapımlar ekrandaydı. Reyting sonuçları açıklandı Total, AB ve ABC'de oluşan ilk 10 sıralamaları.

4 Ağustos Perşembe Reyting Sonuçları

4 Ağustos Perşembe akşamına ait reyting sonuçları açıklandı. Gelsin Hayat Bildiği Gibi mi Masterchef Türkiye mi hangisi reytinglerde kazanan oldu.

26 Temmuz Salı Reyting Sonuçları

26 Temmuz Salı gününde ölçülen reyting sonuçları açıklandı. Verilere göre günü ilk sırada bitiren yapım hangisi oldu? İşte reytinglerde oluşan sıralamalar.

23 Temmuz Cumartesi Reyting Sonuçları

23 Temmuz Cumartesi tarihinin reyting sonuçları açıklandı. Güldür Güldür Show, Masterchef Türkiye, Şarkılar Bizi Söyler ve FOX Ana Haber arasından en çok izlenen hangisi oldu?

20 Temmuz Çarşamba Reyting Sonuçları

20 Temmuz Çarşamba tarihine ait reyting sonuçları belli oldu. Dün akşama ait olan reyting sonuçlarını sizler için derledik.

19 Temmuz Salı Reyting Sonuçları

19 Temmuz Salı günü reyting sonuçları belli oldu. Düne ait reyting sonuçlarına göre en çok izlenen yapımlar hangileri oldu.