Yalancı dizisinde flaş değişiklik!  

Tanıtımı büyük ses getiren Aziz dizisi, Yalancı dizisini gününden etti. Show Tv yönetimi 7. bölüm itibariyle "Yalancı" dizisini salı akşamları izleyiciyle buluşturacak.

Yalancı Dizisinin İzleme Oranını Arttırmak İçin Yeni Karar Alındı

Show TV'nin yeni sezonda izleyenleri için ekranlar da yerini alan yeni dizisi Yalancı'nın reytinglerin düşük gelmesi ile kanal yeni bir karar aldı.

Yalancı 5. Bölüm izle

Yalancı 5. Bölüm izle; Yalancı yeni bölüm 15 Ekim Cuma akşamı ekranda olacak. Yeni sezonun iddialı dizisi Yalancı 5. Bölüm izlemek için tüm detaylar haberimizde…

Yalancı Dizisi Beklediği Reytingi Alamadı

Show Tv’de yeni başlayan Yalancı dizisi yayınlandığı ilk 3 bölümü ile beklediği performansı alamadı. Dizinin reytinglerinin düşük gelmesinden herkes tedirgin oldu.

Özge Özpirinçci'den Hayranlarını Üzecek Karar

Genç ve güzel oyuncu Özge Özpirinçci'den hayranlarını üzen karar geldi. Bebeğini kucağına almayı bekleyen oyuncu sakin bir hayata geçiş yapacak.

Show Tv'nin Yeni Dizisi Yalancı, Sadakatsiz Dizisinin Başarısından Esinlendi

Show Tv ekranlarında yeni başlayacak olan İngiliz yapımı Yalancı dizisi Sadakatsizin başarısından esinlenerek yeni proje hazırlığına başladı.

Show Tv’nin Yeni Dizisi Yalancı’nın Oyuncu Kadrosu Tamamlandı

Show Tv ekranlarında yeni yayın döneminde ekrana gelecek olan uyarlama dizi Yalancı’nın oyuncu kadrosu tamamlandı. Dizinin Ağustos ayının ikinci haftasında sete çıkması bekleniyor.

Show Tv’nin Yeni Dizisi İddialı Geliyor

Güzel ve başarılı oyuncu Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci Eylül Yayın döneminde Show Tv’de ekrana gelecek iddialı dizide başrol oynayacak.

Burçin Terzioğlu'nun yeni projesi belli oldu

Oyuncu Burçin Terzioğlu'nun yeni projesi belli oldu. Ekranların sevilen isimlerinden Burçin Terzioğlu yeni bir dizi projesinde başrol oynayacak. İşte Terzioğlu'nun yeni dizisi…

Özge Özpirinçci'nin yeni projesi belli oldu

Kadın dizisinden sonra setlere ara veren ünlü oyuncu Özge Özpirinçci yeni bir projeyle seyirci karşısına çıkacak. Özge Özpirinçci'nin yeni projesi belli oldu. İşte detaylar…

Kırmızı Oda’nın İlk Bölümüne İki Bomba Konuk Oyuncu!

Tv 8 ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Kırmızı Oda adlı dizi sete inmeye hazırlanırken dizinin ilk bölümüne iki bomba isim konuk oyuncu olarak katılıyor. İşte detaylar!

Arda İle Omuz Omuza’nın Bu Haftaki Konuğu Kim Olacak?

Ekranların keyifli programlarından Arda ile Omuz Omuza’nın bu haftaki konuğu başarılı oyuncu Salih bademci oluyor. Program Pazar günü ekrana gelecek. İşte detaylar!