Sevdim Seni Bir Kere Dizisinde İki Ayrılık Daha!

Star Tv’nin günlük dizisi Sevdim Seni Bir Kere’de daha önce yaşanan iki ayrılığa ek olarak iki oyuncu daha diziyle yollarını ayırdı. İşte haberin detayları!

Sevdim Seni Bir Kere’nin Başrol Oyuncusu Oğuzhan Kayra Koç’un Diziden Neden Ayrıldığı Ortaya Çıktı?

Star Tv’de hafta içi her gün ekrana gelen günlük dizi Sevdim Seni Bir Kere’de Ozan karakterini canlandıran Oğuzhan kayra Koç diziden neden ayrıldı? İşte detaylar!

Elif dizisinin Yunus’u Cenay Türksever’in yeni projesi belli oldu!

Elif dizisinde Yunus karakterini canlandıran başarılı oyuncu Cenay Türksever yeni bir günlük projede yer alacak. İşte, Cenay Türksever’in yeni projesi!

Sevdim Seni Bir Kere Yağmur Çokgenç kimdir?

Focus Film imzalı yeni günlük dizi Sevdim Seni Bir Kere çok yakında Star TV ekranlarında seyircisiyle buluşacak. Dizinin başrol oyuncusu Yağmur Çokgenç kimdir?

Sevdim Seni Bir Kere Konusu ve oyuncu kadrosu

Son zamanlarda moda olmaya başlayan günlük dizi kervanına Star Tv de katıldı. Eylül ayında başlayacak günlük dizi bir aşk hikayesi gözükse de toplumsal mesajlarıyla dikkat çekecek

“Sevdim Seni Bir Kere” Dizisinin Çekimleri Başladı!

Star Tv için Focus Film tarafından hazıranmaya başlanan günlük dizi Sevdim Seni Bir Kere'nin çekimleri başladı. Yeni günlük dizisi ne zaman ekranlara gelecek? İşte detaylar!

Sevdim Seni Bir Kere Kadrosunda Hangi Oyuncular Yer Alıyor?

Günlük dizi furyasına bir günlük dizi daha katılıyor. Star Tv ekranlarında başlayacak olan 'Sevdim Seni Bir Kere! hazırlıkları başladı. Peki, dizinin oyuncu kadrosunda kimler var?