TRT’nin Sevilen Dizisi Reytingler Nedeniyle Yayından Kaldırıldı!

TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşan ve yaz sezonunda yayınlanmasına karar verilen Tek Yürek Dizisi sürpriz bir şekilde yayından kaldırıldı. İşte detaylar!

13 Haziran Perşembe Reyting Sonuçları | Benim Tatlı Yalanım, Çok Güzel Hareketler 2, Tek Yürek

13 Haziran Perşembe reyting sonuçları belli oldu. Benim Tatlı Yalanım, Çok Güzel Hareketler, Tek Yürek ve Survivor mücadelesi nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri!

Tek Yürek yeni sezonda devam edecek mi? Final tarihi ne zaman?

TRT 1'de yayınlanan Tek Yürek dizisinin 30 Mayıs 2019 tarihinde yayınlanacak 16. bölümüyle birlikte sezon finali mi yoksa final mi yapacağı merak ediliyor.

11 Nisan Perşembe 2019 Reyting Sonuçları

11 Nisan Perşembe reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Bir Zamanlar Çukurova, Çarpışma, Avlu, Bizim Hikaye ve Tek Yürek ekrandaydı.

4 Nisan Perşembe 2019 Reyting Sonuçları

4 Nisan Perşembe reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Bir Zamanlar Çukurova, Çarpışma, Bizim Hikaye ve Tek Yürek ekrandaydı.

21 Mart Perşembe 2019 Reyting Sonuçları

21 Mart Perşembe reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Bir Zamanlar Çukurova, Avlu, Bizim Hikaye ve Tek Yürek ekrandaydı.

14 Mart Perşembe 2019 Reyting Sonuçları

14 Mart Perşembe reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Bir Zamanlar Çukurova, Avlu, Bizim Hikaye ve Tek Yürek ekrandaydı.

Yaprak Dökümü'nün Şevket'i Caner Kurtaran Tek Yürek dizisinde

Ekranların yeni favori gençlik dizisi Tek Yürek'e sürpriz bir isim ekleniyor. Ünlü oyuncu Caner Kurtaran yeni bölüm fragmanında seyirci karşısına çıktı!

7 Mart Perşembe 2019 Reyting Sonuçları

7 Mart Perşembe reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Bir Zamanlar Çukurova, Çarpışma, Avlu ve Tek Yürek ekrandaydı.

Tek Yürek neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

7 Mart Perşembe akşamı yeni bölümüyle yayınlanması beklenen Tek Yürek neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar...

TRT 1 yayın akışı / 7 Mart Perşembe 2019

TRT 1 kanalında yarın akşam hangi dizi ve programlar var? Tek Yürek dizisi neden yayınlanmayacak? 7 Mart Perşembe günü TRT 1 yayın akışı;

28 Şubat Perşembe 2019 Reyting Sonuçları

28 Şubat Perşembe reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Bir Zamanlar Çukurova, Çarpışma, Avlu ve Tek Yürek ekrandaydı.

Tek Yürek dizisi nerede çekiliyor?

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Tek Yürek nerede çekiliyor? Tek Yürek dizisinin çekimlerinin yapıldığı buz pisti nerede?

Tek Yürek dizisi Sait (Alpay Kemal Altan) kimdir?

TRT'1 in yeni dizisi Tek Yürek geçtiğimiz perşembe günü ekran macerasına başladı. Dizide mahallenin kötü kalpli adamı olarak karşımıza çıkan Sait karakterine kim hayat veriyor?

Tek Yürek 2. Bölüm Fragmanı

Tek Yürek 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin 14 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak bölümünde neler olacak? Osman'ı kim kurtaracak?

Tek Yürek dizisi ne zaman başlıyor?

TRT 1'in merakla beklenen yeni dizisi Tek Yürek için geri sayım devam ediyor. Dizinin ilk bölümü ne zaman yayınlanacak? Kadrosunda hangi isimler yer alıyor? İşte merak edilenler