Tuğba Özay fena patladı Her şeyi tek tek ifşa edeceğim

Ben çadır dileniyorum, erzak dileniyorum" diyerek depremzedelerin tercümanı olan Tuğba Özay, Hatay’dan yaptığı paylaşımla yaşananlara isyan etti Her şeyi tek tek ifşa edeceğim

Tuğba Özay Babasını Kaybetti

Ünlü isim Tuğba Özay’ın babası Şair İlhan Özay dün 68 yaşında KOAH hastalığı sebebiyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Tuğba Özay Işın Karaca’ya Ateş Püskürdü

Orman yangınında ön plana çıkan ve zor zamanlar geçirmesiyle gündemde yer alan eski manken Tuğba Özay kendisine yorum yapan Işın Karaca’ya çok sert yüklendi.

Felç geçirdim diyen Tuğba Özay açılışa katıldı

Geçirdiği felci iki günde atlatan Tuğba Özay hızını alamamış olmalı ki bugün Şirinevler'de bulunan bir kuyumcunun açılışına katılarak herkesi şok etti.

Ünlü Şarkıcı Işın Karaca Vergi Borcunu Kapatmaya Çalışıyor

Konserlerin yeniden başlamasıyla birlikte pek çok şarkıcı sahne almaya başladı. Sahne alanlardan ünlü isim Işın karaca kazandığı paralarla ilk olarak vergi borcunu kapatıyor.

Tuğba Özay Canlı Yayında İsyan Etti

Manavgat’taki büyük orman yangınından çiftliği de etkilenen ünlü isim Tuğba Özay sosyal medya hesabından yaşananlara isyan etti.

Tuğba Özay yangın nedeniyle ölen atının fotoğrafını paylaştı

Ünlü manken Tuğba Özay Manavgat yangınında evini, çiftliğini ve hayvanlarını kaybetmişti. Tuğba Özay yangın nedeniyle ölen atının fotoğrafını paylaştı.

Manavgat yangınında çiftliği yanan Tuğba Özay felç geçirdi

Ünlü manken Tuğba Özay'ın Manavgat'ta çıkan yangınlarda evi ve çiftliği yandı. Manavgat yangınında çiftliği yanan Tuğba Özay felç geçirdi. İşte Tuğba Özay'ın son durumu…

Tuğba Özay ve Ayşegül Kartal Kuaförüm Sensin'den Neden Ayrıldı?

Sevilen moda ve güzellik yarışması Kuaförüm Sensin'in jüri koltuğundan iki önemli isim ayrıldı. Yarışmanın müdavimlerinin kafasını karıştıran ayrılıklar bakın neden yaşandı?