Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy'un nikah tarihi belli oldu

Yeni sezon öncesi düğün yapmaya karar veren Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy sonunda nikah tarihine karar verdi. İkili diziler başlamadan evlerinin bahçesinde nikah yapacak

Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy evleniyor

Ünlü oyuncular Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy'un düğün tarihi belli oldu. Yasak Elma'nın Çağatay'ı Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy nikah tarihini açıkladı.

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy Nişanlandı

Uzun süredir birlikte olan ve mutlu bir birliktelik yaşayan Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay aile arasında sade bir törenle nişanlandı.

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy çiftinden evlilik açıklaması

Daha önceden evlilik kararı alan ancak pandemiden dolayı erteleyen çift, ne zaman evleneceklerine dair soruya cevap verdi.

Yıldız Çağrı Atiksoy Kuruluş Osman Dizisinde

Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman’ın en çok merak edilen karakterlerinden Malhun Hatun’u canlandıracak oyuncu belli oldu.

Berk Oktay Yıldız Çağrı çifti coronaya yakalandı!

Yasak Elma dizisi ile anlaşan Berk Oktay kendisi gibi oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy Kile evlilik planları yapıyordu. Ünlü çiftten kötü haber geldi.

Berk Oktay hayatının aşkını Savaşçı dizisinde buldu!

Savaşçı dizisinin başrol oyuncusu Berk Oktay, aynı diziden rol arkadaşı Yıldız Çağrı Atiksoy ile yaşadığı aşkı herkese duyurdu.

Final yapacağı iddia edilen Şampiyon dizisi için resmi açıklama geldi

Şampiyon dizisi beşinci bölümü geride bıraktı. Birkaç bölüm sonra final yapacağı iddia edilen Şampiyon dizisi için resmi açıklama geldi

Şampiyon Suna (Yıldız Çağrı Atiksoy) kimdir?

Şampiyon dizisinin başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman'ın kadın partneri belli oldu. Şampiyon dizisi Suna (Yıldız Çağrı Atiksoy) kimdir?

Çukur'dan ayrılan ünlü oyuncu Şampiyon dizisine dahil oldu!

Geçtiğimiz sezon Çukur dizisinde rol alan Yıldız Çağrı Atiksoy, Tolgahan Sayışman'ın başrolde yer aldığı Şampiyon dizisine dahil oldu.

Şampiyon Dizisi’nin Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

TRT 1'in Eylül yayın döneminde ağır toplarından olacak olan ve hummalı bir şekilde çekimler için hazırlanan şampiyon Dizisi'nin kadın baş rolü belli oldu! İşte detaylar!