Gecenin Ucunda Dizisinde Neslihan Atagül'ün Annesini Oynayacak İsim Belli Oldu

Neslihan Atagül ve Kenan Doğulu’nun başrolünde yer alacağı Gecenin Ucunda dizisinin kadrosuna usta isim Zuhal Olcay dahil oldu.

Aslında Özgürsün dizisinin yayın tarihi belli oldu

Kadın hakları konusunun geniş kitlelerce konuşulmasını sağlayan gazeteci-yazar Duygu Asena’nın aynı adı taşıyan “Aslında Özgürsün”ün yayın tarihi belli oldu

Aslında Özgürsün setinde sürpriz kutlama!

Gain’in yeni dizisi “Aslında Özgürsün” sezona iddialı hazırlanıyor. 2006 yılında vefat eden Duygu Asena’nın 76. Yaş gününde bir araya gelen set ekibi kutlama yaptı

Ünlü Oyuncu Zuhal Olcay Duygu Asena rolüyle o projeye katıldı

Ünlü oyuncu Zuhal Olcay Duygu Asena'yı canlandıracak. Birçok ünlü ismin yer aldığı, Deniz Çakır ve Bade İşçil'in başrolde olduğu projeye Zuhal Olcay da dahil oldu.

Aziz Dizisi İçin Zuhal Olcay’dan Romantik Klip

Ekranların sevilen yeni dizilerinden Aziz için ünlü şarkıcı Zuhal Olcay’dan romantik bir klip geldi. Dizinin görüntülerinden oluşan klip büyük beğeni topladı.

Hazar Ergüçlü ve Zuhal Olcay Yeni Dizide Bir Araya Geliyor

Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü ve Zuhal Olcay yeni bir projede yeniden birlikte rol almaya, aynı seti yeniden paylaşmaya hazırlanıyorlar.

Alev Alev'in final tarihi belli oldu

Demet Evgar'ın başrolde olduğu Alev Alev dizisinden final haberi geldi. Sevilen dizi Alev Alev ekrana veda ediyor. Alev Alev final ne zaman? Alev Alev'in final tarihi belli oldu.

Zühal Olcay Aşk Tesadüfleri Sever 2 ile beyazperdeye dönüyor

Aşk Tesadüfleri Sever filminin devam serisinin kadrosu şekillenmeye başlıyor. Başarılı oyuncu Zuhal Olcay uzun bir aradan sonra Aşk Tesadüfleri Sever 2 ile beyazperdeye dönüyor!