Haluk Levent’ten Ukrayna’ya yardım!

AHBAP Derneği başkanı Haluk Levent yardımlarını uluslararası boyuta taşıdı. Topladığı yardımları yurt içi ve yurt dışı mağdurlara dağıtan Haluk Levent yardımlara devam ediyor

Tepkiler üzerine Haluk Levent yurtdışına yerleşme konusunda kararını verdi

Yaptığı yardımlarla 7’den 77’ye herkesin sevgilisi olan AHBAP derneği başkanı ve şarkıcı Haluk Levent, yurt dışına yerleşeceğine ilişkin söylentilere açıklık getirdi.

Haluk Levent'ten Tv programı müjdesi!

Başkanlığını yaptığı AHBAP platformu ile Türk toplumunun yardımına koşan Haluk Levent, SMA hastası çocukların tedavi masraflarını karşılamak için tv programı yapacak,

Sel bölgesinde yardımlarına devam eden Haluk Levent vatandaşı uyardı!

Sel bölgesinde yardımlarına devam eden Haluk Levent vatandaşı uyardı! Haluk Levent yardım derneği. Haluk Levent sel bölgesi yardım.

Haluk Levent sosyal medya hesabından kendisi için yardım çağrısı yaptı!

Haluk Levent sosyal medya hesabından kendisi için yardım çağrısı yaptı! Haluk Levent kendisi için yardım istedi. Haluk Levent yardım çağrısı

Acun Ilıcalı'dan afet bölgesine 5 milyon TL'lik yardım

Acun Ilıcalı'dan afet bölgesine 5 milyon TL'lik yardım. Acun Ilıcalı'dan afet bölgesine yardım. Acun Ilıcalı Manavgat yardımı.

Haluk Levent yangınla mücadele için helikopter kiraladı

Haluk Levent yangınla mücadele için helikopter kiraladı. Haluk Levent yardım derneği. Haluk Levent yardım uçağı. Haluk Levent kiraladığı uçak.

Aleyna Tilki Sahne Kostümlerini Satışa Çıkardı

Ahbap Derneği’nin Müzisyenler için başlattığı destek kampanyasına ilk destek verenlerden biri ünlü şarkıcı Aleyna Tilki oldu.

Haluk Levent'in gitar çaldığı kadının hastalığı sahte çıktı

Ünlü şarkıcı Haluk Levent ve AHBAP ayırt etmeksizin birçok kişinin yardımına koşuyordu. Levent'in kanser hastası olduğu için yardım ettiği kadının hastalığı sahte çıktı.