Afilli Aşk dizisi Sertaç (Serkay Tütüncü) kimdir?

Afilli Aşk dizisi Sertaç (Serkay Tütüncü) kimdir?
Survivor programıyla birlikte tanınırlık kazanan Serkay Tütüncü, Afilli Aşk dizisinde rol alacak. Serkay Tütüncü kimdir?

ARC Film yapımcılığında yeni bir dizi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Adı daha önce Kötü Kız olarak belirlenen ve Afilli Aşk olarak değiştirilen dizi yaz aylarında ekranlarda olacak. Şimdilik hangi kanalda yayınlanacağı dizide Serkay Tütüncü'de rol alacak. Serkay Tütüncü, Afilli Aşk dizisinde Sertaç karakterini canlandıracak. Sertaç, dizinin ana karakterlerinden biri olan Kerem Yiğiter’in en yakın arkadaşı ve suç ortağıdır. 

Afilli Aşk dizisinin oyuncu kadrosunda Serkay Tütüncü'nün yanı sıra Burcu Özberk, Çağlar Ertuğrul, Yılmaz Kunt, Tamer Rumeli, Uğur Uzunel, Benian Dönmez, Asena Tuğal, Güzide Arslan, Altan Erkekli, Neşe Baykent, Umutcan Ütebay ve Zeynep Tuğçe Bayat yer alıyor. 

Serkay Tütüncü hayatımıza Survivor programıyla birlikte girdi. Son olarak 2018 yılında Kanal D'de ekranlara gelen İnsanlık Suçu dizisinde rol aldı. 

Serkay Tütüncü kimdir?

Serkay Tütüncü, 7 Şubat 1991 tarihinde İzmir'in Tire ilçesinde dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Ege Üniversitesi'nde tamamlamıştır. 2007 yılında amatör olarak futbola başlar. 2012 yılında kadar top koşturan Serkay Tütüncü, İzmirspor, Balçovaspor, İzmir Emniyet ve Alaçatıspor takımlarında forma giydi. 2016 yılında TV 8'de yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor yarışmasına katıldı. Gönüllüler takımında yarışan Serkay, başarılı performansıyla beğeni toplamıştı. Öyle ki finale kadar da kalmayı başarmıştı. Ancak SMS oylamasını Atakan kazanınca yarışmayı ikinci olarak tamamladı. Survivor bittikten sonra oyunculuğa da adım attı. Böylece televizyon dünyasına merhaba demiş oldu. Yarışmadan hemen sonra yine 2016 yılında TV 8'de yayınlanan Para Bende programının sunuculuğunu üstlendi. 

Çok geçmeden dizi yapımcılarının dikkatini çekmeyi başardı. 2018 yılında Kanal D'de yayınlanan İnsanlık Suçu dizisiyle birlikte oyunculuğa başladı. İnsanlık Suçu dizisinde Gökhan Gökdemir karakterini canlandırdı. 

Serkay Tütüncü yaz aylarında Afilli Aşk dizisinde rol alacak. Henüz hangi kanalda yayınlanacağını bilmediğimiz dizide Serkay Tütüncü'yü Sertaç karakteriyle izleyeceğiz.

Afilli Aşk dizisi konusu

Afilli Aşk dizisi Ayşe Yılmaz karakterinin etrafından şekillenmekte. Ayşe Yılmaz, hayatı boyunca pek çok zorluğa maruz kalmıştır. Ama bir şekilde bu zorluklardan güçlenerek çıkmayı başarmıştır. Kerem ile evlenmesinin ardından hayatında biraz olsun güzel anlar yaşayacaktır.

27-04-2019
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Pe .. devamı.. mail
Yorumlar