Alparslan Büyük Selçuklu 9. Bölüm İzle

Alparslan Büyük Selçuklu 9. Bölüm İzle
Alparslan Büyük Selçuklu 9. Bölüm İzle; 17 Ocak Pazartesi 9. bölümüyle ekrana gelen Alparslan Büyük Selçuklu’nun 9. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Alparslan Büyük Selçuklu 9. Bölüm İzle; Başrollerinde Barış Arduç, Fahriye Evcen, Mehmet Özgür, Yurdaer Okur, Mim Kemal Öke, Erdinç Gülener ve Barış Bağcı’nın rol aldığı Alparslan Büyük Selçuklu bu akşam saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında 9. Bölümüyle ekrana geliyor. Bu sezon başlayan ve kanalın en önemli yapımlarından olan Alparslan Büyük Selçuklu aynı zamanda pazartesi akşamının da en çok seyredilen dizisi konumunda. Bir dönem dizisi olan Alparslan Büyük Selçuklu görkemli prodüksiyonu ve aksiyon sahneleriyle seyirciyi etkileyen ve ekrana kilitleyen yapımlardan biri. Dizinin şu ana kadar ki yayınlanan bölümlerinde daha çok savaş ve aksiyon sahneleri yer alırken ilerleyen bölümlerde aşk sahnelerinin de artması bekleniyor. TRT 1 ekranlarının bu sezon başlayan ve sevilen dizilerinden olan Alparslan Büyük Selçuklu 9. Bölümüyle saat 20.00’da ekrana geliyor.

Alparslan Büyük Selçuklu Son Bölümde Neler Yaşandı?

Akli Film tarafından TRT 1 için hazırlanan ve bu sezon başlayan Alparslan Büyük Selçuklu her pazartesi akşamı seyirciye doyumsuz aksiyon ve savaş sahneleri sunuyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde Alparslan’ın karargaha yaptığı ani saldırı Bizans tarafında büyük şaşkınlığa yol açar. Alparslan ve beraberindeki yiğitler Vaspurakan’a doğru ilerlemektedir. Bu arada Alparslan ve Kekavmenos arasındaki büyük hesaplaşma ise beklenmedik neticelere sebep olacaktır.

Alparslan Büyük Selçuklu 9. Bölümde Neler Yaşanacak?

TRT 1 ekranlarında bu sezon başlayan ve pazartesi akşamları ekrana gelen Alparslan Büyük Selçuklu bu akşam 9. Yeni bölümüyle ekrana geliyor. Yılbaşı sebebiyle iki hafta ara veren dizi seyirci tarafından heyecanla beklenirken Alparslan ve Kekavmenos arasında yaşananların sonuçları merak edilmeye başlandı. Alparslan’a kurduğu tuzağa kendisi düşen Kekavmenos hiç hesap etmediğim bir durumla karşı karşıya kalmıştır. Alparslan’ın panzehir karşılığında istedikleri ise kabul görmez ve Diyojen başka çareler aramaya başlar. öbür taraftan içinde Akça, Akınay ve Gevher’in de olduğu kervan karargah yolunda saldırıya uğrar. Alparslan ise son anda yetişerek kervanı kurtarır ancak bu saldırının ardında kimin olduğunu araştırmaya başlar. Akça’nın çarpışma yerinde vurulup düştüğünü gören Alparslan buna sebep olanlardan hesap sormak ve intikam almak için saldırıyı yapanların peşine düşecek bulduğu ipuçları onu hiç beklemediği yerlere götürecektir. Alparslan Büyük Selçuklu bu akşam 9. Yeni bölümüyle TRT 1 ekranlarında saat 20.00’da ekrana geliyor.

17-01-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar