Alparslan Büyük Selçuklu Dizinde Flaş Ayrılık

Alparslan Büyük Selçuklu Dizinde Flaş Ayrılık
TRT 1 ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelen başarılı dizi Alparslan Büyük Selçuklu’da flaş bir ayrılık yaşanıyor.

Akli Film tarafından TRT 1 için hazırlanan ve bu sezon ikinci sezonuyla ekranlara gelen reyting rekortmeni ve gün birincisi Alparslan Büyük Selçuklu dizisi deprem arasından sonra yeniden çekimlere başladı. Pazartesi akşamları ekrana gelen ve aldığı reytinglerle kanalını mutlu eden yapımlardan olan dizinin yeni bölümlerinin ne zaman ekrana geleceği konusunda henüz bir bilgi bulunmazken dizinin yayınlanacak 48. Bölümünde dizide büyük bir ayrılık yaşanacak. Kadrosunda birbirinden ünlü oyuncuların yer aldığı Alparslan Büyük Selçuklu dizinde Tekfur Grigor karakterine hayat veren başarılı oyuncu Serhat Tutumluer diziyle vedalaşarak 48. Bölümde son kez Alparslan Büyük Selçuklu seyircisiyle buluşacak. Dizide yer aldığı süre boyunca oldukça etkili olan ve kritik bir konumda bulunan oyuncunun sevenleri Serhat Tutumluer’in diziden ayrılacak olmasına oldukça üzüldü.

Tekfur Grigor Veda Ediyor

TRT 1 ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelen ve ikinci sezonunda bulunan başarılı ve reytingi yüksek dizilerden Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yayınlanacak yeni bölümünde seyirciyi üzecek bir ayrılık yaşanacak. Dizinin başarılı oyuncularından olan ve canlandırdığı Tekfur Grigor karakteriyle oldukça etkili olan Serhat Tutumluer son kez 48. Bölümde yer alacak ve sevenlerine veda edecek. Barış Arduç’un başrolünde yer aldığı dizinin yeni bölümünün ne zaman ekrana geleceği ise henüz belli değil. Yaşanan büyük deprem sonra TRT ekranlarında ve diğer kanallarda yayınlanan diziler yayınlarına ara vermişti. Öbür taraftan gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre başarılı ve reytingi yüksek dizi Alparslan Büyük Selçuklu 60. Bölümle birlikte sezon arası verecek.

Serhat Tutumluer Kimdir?

Şu sıralar Alparslan Büyük Selçuklu dizisi ile seyirci karşısına çıkan başarılı oyuncu Serhat Tutumluer 29 Haziran 1972 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan oyuncu daha sonra tiyatro oyunlarında yer almaya başlamıştır. Dizi ve sinema sektörünün başarılı ve aranılan oyuncuları arasında yer alan Serhat Tutumluer bugüne kadar pek çok yapımda yer almıştır. Oyuncunun yer aldığı yapımlar arasında, Cenneti Beklerken, Devrim Arabaları, Kıskanmak, Çaylak, Kasırga İnsanları, Sahra, Esir Kalpler, Erkekler Ağlamaz, Ezo Gelin, Ay Işığı, Kül ve Ateş, Güneydoğudan Öyküler Önce Vatan, Umutsuz Ev kadınları, Filinta, Vatanım sensin, Bir Umut Yeter ve Hercai bulunmaktadır.

19-02-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar