Aziz Dizisinin Oyuncu Kadrosuna Yeni Oyuncu

Aziz Dizisinin Oyuncu Kadrosuna Yeni Oyuncu
O3 Medya tarafından Show Tv için hazırlıkları süren ve yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan yeni dizi Aziz’in kadrosuna Ayten Soykök dahil oldu.

Yeni yayın döneminde birçok yeni dizi seyirciyle buluşmak için gün saymaya başladı. Büyük bir rekabetin yaşanacağı sezonda kanallar en iyi yapımları seyirciyle buluşturmaya hazırlanırken bu yapımlarla ön almak ve reytinglerde başarılı olmak istiyorlar. Diziler erken final yapmamak için ellerinden geleni yaparken hazırlıklarını da iyi bir şekilde yapmaya çalışıyorlar. Dizilerin hazırlanmasında ise en önemli kalemler hikaye ve cast olarak öne çıkıyor. Show Tv ekranlarında yeni sezonda yayına girmeye hazırlanan dizilerden biri olan ve O3 Medya tarafından hazırlanan Aziz yeni oyuncularla kadrosunu şekillendirmek ve tamamlamak için çalışıyor. Başrollerinde Murat Yıldırım ve Damla Sönmez’in yer aldığı Aziz dizisine son olarak başarılı oyunculardan Ayten Soykök dahil oldu.

Aziz Dizisi Sezona Hazırlanıyor

Show Tv ekranlarının yeni yayın döneminde en önemli yapımlarından biri olan ve kanalın iddialı dizisi olarak ön plana çıkan Aziz dizisi çalışmalarını hızlandırdı. O3 Medya tarafından hazırlanan dizinin oyuncu kadrosunda son olarak Ramo dizisinde rol alan başarılı oyuncu Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Meral Çetinkaya, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu ve son olarak da başarılı oyunu Ayten Soykök rol alıyor. Diziye yeni dahil olan Ayten Soykök’ün dizide kilit karakterlerden biri olan Handan karakterine hayat vereceği öğrenildi. Eylül ayında seyirciyle buluşması beklenen dizi 1930’lu yıllarda geçiyor. Aziz bir Fransız askerinin ölümüne sebep olduktan sonra hem evini hem de sevdiği kadını arkasında bırakarak uzaklaşmak ve yıllar boyu uzaklarda yaşamak zorunda kalır. Aziz yaşanan bu olayın unutulmasından sonra memleketine geri döndüğünde her şey değişmiştir ve onu bambaşka şartlar beklemektedir.

Ayten Soykök Kimdir?

Yeni yayın döneminde yayınlanacak Aziz adlı dizide rol alacak başarılı oyuncu Ayten Soykök 2 Şubat 1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuğa yönelen Ayten Soykök bunun için Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Tiyatro oyunları, diziler ve sinema filmlerinde rol alan Soykök ilk olarak kamera karşısına Baba Evi adlı yapımla geçmiştir. Ayten Soykök’ün yer aldığı yapımlardan bazıları şunlardır.

-          Baba Evi

-          Lale Devri

-          Dudaktan Kalbe

-          Ayrılsak da Beraberiz

-          Doktorlar

-          Çemberimde Gül Oya

-          Kelebeğin Rüyası

-          Sen Anlat Karadeniz

-          Kalbimin Sultanı

-          Cam Tavanlar

24-08-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar