Azize dizisi nerede çekiliyor? Konak nerede?

Azize dizisi nerede çekiliyor? Konak nerede?
Başrollerini Buğra Gülsoy ve Hande Erçel'in paylaştığı Azize dizisi nerede çekiliyor? Dizinin çekildiği konak nerede? Dizi setine nasıl gidilir?

Hikayesi atv’nin Hercai dizisine benzetilen, intikamdan doğan bir aşk hikayesini konu alan Azize dizisi 19 Kasım Salı akşamı ilk bölümüyle Kanal D ekranında yerini aldı. Tanıtımlarıyla büyük ses getiren dizi, yayınlanan ilk bölümün ardından seyircide olumlu etki bıraktı ve arama motorlarında ‘Azize dizisi nerede çekiliyor’, ‘Azize dizi seti nerede’ ve ‘Azize dizisi Konak nerede’ gibi sorular aranmaya başladı.

Başrolünde ekranların sevilen iki ismi Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in bulunduğu Azize dizisi, Kadın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Çocuk dizileriyle aynı günde yayınlanıyor. Bu nedenle reytinglerde göstereceği performans da merakla beklenirken gelelin dizi hakkında merak edilen soruların yanıtlarına…

Azize dizisi konak nerede?

Azize dizi seti (konak) nerede?

Büyüleyici İstanbul manzarasıyla herkesin dikkatini çekmeyi başaran Konak, İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde bulunuyor. Dizinin büyük bir kısmı bu konakta ve çevresinde gerçekleşirken Beyoğlu ve Haliç’te de dizi setinin kurulduğu biliniyor.

Azize dizisi nerede çekiliyor

Azize dizisi konusu ve oyuncuları

Dizi; İstanbul’un tanınan mafya ailelerinden biri olan Alpanlar tarafından ailesi öldürülen Melek, şimdiki adıyla Azize’nin intikam hikayesini konu alıyor.

Genç ve güzel bir hemşire olan Azize, mâhkumların aşılarını yapmak için hapishaneye gittiğinde Alpanlar ailesininden Balkan’a düzenlenen suikasta tanık olur. Saldırıda ailenin küçük oğlu Kartal vurulur. Olay yerinde bulunan Azize hemen Kartal’a müdahale eder ve hayatını kurtarır. Böylece Alpanlar ailesinin içine giren Azize, intikam almak için çıktığı yolda aklına dahi gelmeyecek olaylarla karşılaşacaktır.

Azize oyuncuları

Süreç Film tarafından Kanal D için hazırlanan Azize dizisinin yapımcılığını İnci Gündoğdu ve İsmail Gündoğdu üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk’ü yer aldığı dizinin senaryosu iki başarılı senarist Emre Özdür ve Başar Başaran tarafından kaleme alınıyor.

Dizide Buğra Gülsoy (Kartal) ve Hande Erçel (Azize) başrolde yer alırken, iki başarılı oyuncuya, Mustafa Yıldıran (Balkan), Mustafa Avkıran (Barbaros), Duygu Sarışın (Asya), Selen Öztürk (Tuna), Tugay Mercan (Okan), Başak Daşman (Yıldız), Çetin Sarıkartal (İskender), Orhan Kılıç (Adnan), Cenk Kangöz (Osman), Serkan Altıntaş (Yaman), Asuman Çakır (Aynur), Ufuk Şen (Hasan), Ceylan Batı (Ceyda), Zeynep Kızıltan (Gül), Efekan Can (Kuzey), Galip Erdal(Cevat), Taha Baran Özbek (Yiğit) eşlik ediyor.

Azize dizisi her Salı saat 20:00'da Kanal D'de!

20-11-2019
Yazar Hakkında
Yorumlar