Başım Belada Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı

Başım Belada Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı
Atv’nin yeni dizilerinden olan Başım Belada’nın ilk tanıtımı yayınlanmaya başlandı. Tanıtım seyirci tarafından oldukça beğenildi.

Televizyon ekranlarında yeni diziler birbiri arkasına yayına girmeye hazırlanıyor. Hemen her kanal yeni bir diziyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanırken Atv’de yeni bir dizinin ilk tanıtımını yayınlanmaya başladı. Depremden önce yayınlanması beklenen ancak deprem dolayısıyla dizilere verilen aradan etkilenen ve yayını ötelenen yeni dizi Başım Belada’nın ilk tanıtımı seyirciyle buluştu ve dizi yayına girmek için son saymaya başladı. Başrolünde Keremcem ve Merih Öztürk’ü bir araya getiren romantik komedi türündeki yeni dizi Başım Belada Baba Yapım tarafından hazırlanıyor. Kadrosunda birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı dizinin yayın tarihi ise henüz netlik kazanmadı. Senaryosunu Salih Tuna’nın kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise ilk bölümde Hatice Memiş sonraki bölümlerde ise Hakan Arslan oturuyor.

Başım Belada’nın İlk Tanıtım Yayınlandı

Daha önce 12 Şubat olarak belirlenen yayın tarihi deprem dolayısıyla ertelenen yeni dizi Başım Belada’nın ilk tanıtımı yayıncı kanal Atv ekranlarında yayınlanmaya başlandı. Romantik komedi türünde hazırlanan dizinin uzun süredir hazırlıkları ve çekimleri devam ediyordu. Yaz aylarına yaklaşıldığı bu günlerde yaz ayında da ekrana gelmesi beklenen ve seyircinin de merakla beklediği dizide Keremcem ve Merih Öztürk başrolleri paylaşıyor. Kanalın iddialı yapımlarından olan ve iyi bir reyting beklenen Başım Belada dizisi Baba Yapım tarafından hazırlanıyor. Yayınlanan fragmanıyla seyircinin heyecanını artıran dizinin yayın tarihi ise merakla beklenmeye başlandı.

Başım Belada Konusu ve Oyuncuları

Baba Yapım tarafından hazırlanan ve yönetmen koltuğunda Hakan Arslan’ın oturduğu ve senaryosunu Salih Tuna’nın kaleme aldığı romantik komedi dizisi Başım Belada seçkin bir hayata sahip olan genç ve yakışıklı bir gencin bir türlü yolunda gitmeyen aşk hayatı ve bunun akabinde tanaşacığı özel yetenekleri olan güzel bir kızla yaşayacağı aşk konu ediliyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise

-          Keremcem (Azam)

-          Merih Öztürk (Leyla)

-          Ali Çatalbaş (Tayfun)

-          Zeynep Kumral (Narin)

-          Kaan Taşaner (Yalçın)

-          Nazan Diper (Şerife)

-          Ferdi Kurtuldu (Yüksel)

-          Ali İpin (Hikmet)

-          İlker Aksum

-          Umut Oğuz ve

-          Yağmur Öztürk yer almaktadır.

22-02-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar