Caner Cindoruk ve Hazal Filiz Küçükköse Zemheri'de Hangi Rolü Canlandıracak?

Caner Cindoruk ve Hazal Filiz Küçükköse Zemheri'de Hangi Rolü Canlandıracak?
Show Tv'nin yeni başlayacak dizisi Zemheri'nin iki ünlü oyuncusu Caner Cindoruk ve Hazal Filiz Küçükköse hangi rolleri canlandırıyor? İşte detaylar!

Ay Yapım tarafından Show Tv için hazırlanan ve 2020 yılının ilk haftalarında izleyici ile buluşacak olan Zemheri Dizisi yayına girmek için son saymaya başladı. Yönetmenliğini Hilal Saral'ın üstlendiği, senaryosu Sema Ergenekon tarafından kaleme alınan dizinin oyuncu kadrosu da oldukça iddialı. Dizide Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi usta isimler rol alıyor. Dizinin başlaması izleyici tarafından heyecanla beklenirken dizide rol alan iki ünlü oyuncu Caner Cindoruk ve Hazal Filiz Küçükköse'nin canlandıracağı karakterler de seyirci tarafından merakla bekleniyor. Birbirine düşkün abi ve kız kardeşi canlandıran oyuncuların canlandıracağı rollerin detayları haberimizde!

Ertan ve Berrak Kardeşler'in Hikayesi Ne?

Aşk ve adalet kavramlarının güçlü bir şekilde hissedileceği dizide Caner Cindoruk'un hayat vereceği Ertan karakteri, kardeşi Berrak'ın mutlu olması için gözü kapalı her yolu deneyen, kardeşi için her şeyi yapabilen biri olarak ön plana çıkıyor. Caner Cindoruk'un canlandıracağı Ertan karakterinin kız kardeşi rolündeki Berrak'ı canlandıran Hazal Filiz Küçükköse ise dizide abisine çok düşkün onu kırmaktan korkan ve ona zarar gelmesini istemeyen ancak istediğini elde edebilmek için de her şeyi yapan bir karakteri ortaya koyuyor. Dizide iki kardeşin tüm dengeleri değiştireceği bir hikaye seyirciyi bekliyor. 

Zemheri Dizisi Ne Anlatıyor?

Ocak ayının ilk haftalarında ekrana gelecek olan dizi, ikiz kardeşinden ayrı bırakılıp evlatlık verilen karakter, üvey kardeşine aşık olur. İkizi olduğunu öğrendikten sonra onu bulmak için peşine düşen karakter, kardeşini bulduğunda ise onu bir cinayete kurban veriyor. Polis kılığına giren ve kardeşini kimin öldürdüğünü bulmaya çalışan karakter bunun için her yolu deniyor. Son zamanlarda uyarlama dizilere öncelik veren yapım şirketlerinin son uyarlama dizisi olan Zemheri, Kore'de yayınlanan Resurrection adlı diziden uyarlama olarak ekranlara gelecek. Başarılı yapımlara imza atan Ay Yapım tarafından hazırlanan dizinin 2020'ye damga vuracak dizilerden biri olacağı kulislerde sıkça konuşulan konulardan. Yakın zamanda izleyici ile buluşacak dizi hakkındaki tüm haberler ve gelişmeleri canlitv.com adresinden takip edebilirsiniz. 

02-01-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar