Çarpışma dizisi final mi yapıyor?

Çarpışma dizisi final mi yapıyor?
Çarpışma dizisinin final yapacağı iddialarına Show Tv Genel Müdürü Suavi Doğan sosyal medya hesabından cevap verdi. Çarpışma final yapacak mı? İşte detaylar;

Televizyonlar arasında reyting mücadelesi kıyasıya bir şekilde sürüyor. Öyle ki bu yarışta kimse kimsenin gözünün yaşına bakmıyor. Onlarca insanın ekmek kapısı olan bir dizinin akıbeti ise seyircinin beğenisine kalmış durumda görünüyor. Bu haliyle de yapımcı firmalar özgün senaryo, yenilik, 120 dakikalar yerine daha kısa yapımlar ve ne yazık ki çalışanlar için şartları daha kolaylaştırmak yerine klasik, seyirci tarafından beğenilen, ısıtılıp ısıtılıp yeniden ekrana sürülen, üç beş oyuncu merkezli dizileri yapmaya devam ediyor ve bu haliyle risk almaktansa günü kurtarmaya çalışıyor. Eee bu şekilde olunca da televizyonlarda hep aynı, birbirine yakın diziler ve konular yayınlanıp duruyor. Bu yarışta birazcık öne geçen dizi yayında kalırken diğerleri ne yazık ki yayından kaldırılıyor. Zira reyting piyasası reklam piyasasını direk etkiliyor ve bu da televizyonları ayakta kalabilmek için amansız bir yarışın içine sokuyor. Son günlerde yayından kaldırılacağı iddia edilen yapımlardan biri de Çarpışma. Dizi Show Tv’de büyük umutlar ve iddiayla yayına başlamıştı. Oysa şimdi yayından kaldırılacağı konuşuluyor. Canli tv takipçileri için olayın aslını araştırdık.

ÇARPIŞMA NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Reyting sıralamasında rakipleri karşısında umulanı veremeyen Çarpışma’yı başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un muhteşem oyunculuğu ve karizması da istenilen seviyeye getiremedi. Sosyal medyada Çarpışma bitti, bitiyor, final kararı aldı gibi dedikodularda bir türlü bitmek bilmedi. Durum böyle olunca en sonunda yetkili bir isim tarafından gerekli açıklama yapıldı. 
Başrollerinde başarılı oyuncular Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Melisa Aslı Pamuk, Alican Şaşmaz, Alperen Duymaz, Onur Saylak, Merve Çağıran, Mustafa Uğurlu ve Erkan Can'ın rol aldığı Çarpışma final mi yapıyor sorusuna Show TV Genel Müdürü Suavi Doğan yanıt verdi. 

Show Tv Genel Müdürü Suavi Doğan sosyal medya hesabından "Çarpışma final yapmıyor. 13. bölümde final kararı almışız gibi piyasaya sunulan haberler yalan. Maksatlı çıkartılan bu haberlere inanmayınız. Kaynağı belli olmayan haberleri dikkate almayınız. Çarpışma her Perşembe tam gaz devam” şeklinde bir açıklamada bulundu. Bu açıklamadan da anlaşıldığı üzere çarpışma her Perşembe günü sevenleriyle buluşmaya devam edecek.

ÇARPIŞMA KONUSU

Ay Yapım tarafından Show Tv için hazırlanan ve başrollerinde son yılların başarılı oyuncusu, kadın seyircinin sevgilisi karizmatik duruşu ve yakışıklılığıyla ön plana çıkan Kıvanç tatlıtuğ ve Elçin Sangu’nun oynadığı Çarpışma Perşembe günleri yayınlanıyor. Bir trafik kazasına karışan dört araba ve içindekilerin hayatlarının kesişmesinin anlatıldığı dizi Perşembe günlerinin başarılı yapımları Avlu ve Bir Zamanlar Çukurova gibi dizilerin arasından sıyrılıp zirveye tırmanmaya çalışıyor ancak ne yazık ki bunda pek başarılı olamıyor. Yüksek maliyeti sebebiyle de Show Tv tarafından her an yayından kaldırılabileceği konuşuluyor. 

20-02-2019
Yazar Hakkında
Yorumlar