Çukur 45. Bölüm Fragmanı | Koçovalılar Çukur'a giriyor!

Çukur 45. Bölüm Fragmanı | Koçovalılar Çukur'a giriyor!
Yazar: Oğuzhan Temel
Tarih: 2018-11-30
Çukur 2. Sezon 12. bölüm fragmanı yayınlandı. 3 Aralık Pazartesi günü yeni bölümüyle ekrana gelecek Çukur'da neler olacak? Çukur 45. Bölüm Fragmanı;

Çukur'un merakla beklenen 45. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı.Yeni sezonda tüm dengelerin alt üst olduğu Çukur geçen hafta yine nefesleri kesen bir bölümle ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan fragmanında, Karakuzular'ın Yamaç ve Cumali'nin kaldığı evi öğrendiği görülüyor. Yamaç ve Cumali'yi öldürmek için gece eve baskın düzenleyen Karakuzular, evde kim var kim yok kurşun yağmuruna tutuyorlar. Herkes Cumali ve Yamaç'ın bu saldırıdan nasıl kurtulacağını düşünürken, ilerleyen sahnede Yamaç ve Cumali'nin evinde yatan kişilerin Karakuzular'ın adamlarının olduğu görülüyor. Yamaç'a Karakuzular'ın eve saldırı düzenleyeceği haberinin Celasun tarafından verildiği düşünülüyor.

Kardeşlerini öldürdüğünü farkeden Mahsun, Çeto'ya "Onlar beni tam vicdanımdan vurdu, aynı azabı onlara yaşatmadan bende rahat nefes almayacağım" diyerek yeni bir savaşın kapılarını aralıyor. Yamaç'ın hamlesine karşılık, Karakuzular bu sefer Çukur'un çocuklarını topluyorlar. Durumdan haberdar olan Cumali yine bildiğini okuyor ve Çukur'a giriyor.

ÇUKUR 2. SEZON 12. BÖLÜM FRAGMANI

YAMAÇ ERSOY’U NEDEN VURDU?

Ersoy’un Karakuzulardan gizli işler yürüttüğünü öğrenen Yamaç amacına ulaştı. Karakuzular hakkında istediği her bilgiye Ersoy aracılığıyla ulaşan Yamaç, Karakuzuların altın işlerini patlattı. Bulgarlara acilen istedikleri malı yetiştirmeleri gereken Karakuzular, iki altın işinin Yamaçlar tarafından patlatılması sonrası zor duruma düştüler. İçlerinde bir sızıntı olduğunu anlayan Mahsun ve Çeto, Ersoy dahil yanlarındaki herkesten şüphelenmektedirler. Durumun farkına varan Ersoy, gerçeklerin ortaya çıkabileceğini Yamaç’a söyledi. Mahsun ve Çeto’nun Ersoy’dan şüphelenmemeleri için plan yapan Yamaç, son altın işinde Ersoy’u karnından vurarak yaraladı ve üzerindeki şüpheleri ortadan kaldırmış oldu.

MEKE’NİN TEPKİSİNİN NEDENİ ORTAYA ÇIKTI

Geçen sezonun en sevilen karakterleri arasında yer alan Meke’nin Yamaç’a olan tepkisi izleyiciyi kızdırmıştı. Dizinin 44. bölümünde nihayet Meke’nin neden böyle tepki verdiği ortaya çıktı. Emmi, Metin, Kemal ve Celasun’u bir araya getirmek için bir organizasyon yapar. Metin ve Kemal’i takip eden Meke, hepsini bir arada görünce içeri girer ve İdris’ten hesap sorar. Babası Muhittin’i Çukur’a gömemediğini, cenazede hiç birisinin yanında olmadığını söyleyen Meke’nin sezon başından bu yana neden tepkili olduğu da ortaya çıkmış oldu.

YAMAÇ, ÇUKUR’A GERİ Mİ DÖNÜYOR?

Meke’nin söylediklerinden sonra İdris, Yamaç’a Muhittin’in nereye gömüldüğünü öğrenip gerekeni yapmasını söyledi. Yamaç, Muhittin’in mezarını Çukur’a taşımak için cenaze töreni hazırladı. Yamaç’ın mahalleye dönmesi ve cenaze törenin katılım göstermesi, mahalleliye büyük umut olurken durumdan haberdar olan Mahsun sinirlerine hakim olamadı.

BEKLENEN KAVUŞMA GERÇEKLEŞTİ

Selim, Aliço aracılığıyla Cumali’yi anne ve babasının karşısına çıkmaya ikna etti. Yıllar sonra öldü bildiği oğlunu karşısında gören Sultan Ana ve İdris gözyaşlarına hakim olamadı. Cumali’yi karşısında gören Sultan Ana, sağlığına kavuştu. Cumali, İdris ve Sultan’ın kavuşma sahnesi izleyenlere duygu dolu dakikalar yaşattı

TRT 1 izle
Show Tv izle
Star Tv izle
NTV izle
TRT Haber izle
Haber Türk izle
CNN Türk izle
TRT Spor izle
Yorumlar