El Kızı Dizisinde Sevda Erginci’nin Partneri Belli Oldu

El Kızı Dizisinde Sevda Erginci’nin Partneri Belli Oldu
Fox Tv ekranlarında yeni yayın döneminde ekrana gelecek El Kızı’nın başrol oyuncuları belli oldu. Dizide Sevda Erginci ve İsmail Ege Şaşmaz başrolü paylaşacaklar.

Yeni yayın dönemi için sayılı zaman kaldı. Yeni diziler ve eski diziler artık bir bir sete inmeye ve yeniden çekimlere başladılar. Kanallar artık Eylül yayın döneminin planlamasını yapmaya ve yayın akışını oluşturmaya başladı. Pek çok yeni dizinin ilk kez seyirciyle buluşacağı bu dönemde Fox Tv ekranlarında da birçok yeni dizi ekrana gelecek. Geçen sezon birçok projesi final yapan kanal için Eylül yayın döneminde seyirciyle buluşturacağı yapımlar hayati öneme sahip. Zira kanalı bu yapımlar zirveye taşıyacak ya da zor durumda bırakacak. Kanal için birçok yeni dizinin hazırlıkları yapılırken bu yapımlardan birini de NTC Medya’nın hazırlıklarını sürdürdüğü El Kızı adlı dizi oluşturuyor. Muğla ve çevresinde çekilecek olan dizinin hazırlıkları devam ederken cast çalışmalarında sona yaklaşılmış durumda. Özellikle dizinin iki başrol oyuncusuyla anlaşma sağlamış durumda.

Bir Kez Daha Bir Araya Geldiler

Geçtiğimiz sezon TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve seyircinin büyük beğenisini kazanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde birlikte rol alan iki başarılı oyuncu Sevda Erginci Turna Hatun İsmail Ege Şaşmaz ise Faysal karakterlerini canlandırmışlardı. İki oyuncu bu sefer de Fox Tv’nin yeni dizisi El Kızı’nda bir araya geliyorlar. Geçen sezon barılarıyla göz dolduran iki oyuncu bu sefer El Kızı’nda başrolü paylaşıyorlar. Uyanış Büyük Selçuklu’da da birlikte pek çok sahneleri olan ve karşılıklı oynayan ve birbirlerini tanıyan iki oyuncunun aynı projede buluşması büyük bir şans olarak görülüyor. El Kızı’nın senaryosu Hilal Yıldız tarafından kaleme alınırken diziyi Feride Kaytan yönetecek.

El Kızı

Fox Tv ekranlarında yeni yayın dönemimde seyirciyle buluşacak olan yeni dizi El Kızı Muğla ve çevresinde çekilecek. Dizide güzel oyuncu Sevda Erginci Ezo karakterini canlandırırken İsmail Ege Şaşmaz ise Harun karakterine hayat verecek. Projede ayrıca usta oyuncu Perihan Savaş’ta yer alacak. El Kızı’nda Ezo çocuk yaşta öksüz kalmış ve sevgisizi büyüdüğü için de oldukça hırçın ve intikamcı birine dönüşmüş biridir. Oldukça güçlü ve aynı zamanda da çok kırılgan bir yapısı vardır. Dizide Harun Karasu ile bir evlilik yapmaya hazırlanan Ezo son anda karar değiştirir. Ezo’nıun babasından kalan miras her şeyi değiştirmiştir.

31-07-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar