Fox Tv’nin Yeni Dizisi El Kızı’nın Başrolü İsmail Ege Şaşmaz Karakterini Anlattı

Fox Tv’nin Yeni Dizisi El Kızı’nın Başrolü İsmail Ege Şaşmaz Karakterini Anlattı
Fox Tv 23 Ekim cumartesi akşamı yeni bir diziyi seyirciyle buluşturuyor. Dizide rol alan İsmail Ege Şaşma El Kızı dizisini ve canlandıracağı karakteri anlattı.

Eylül Yayın döneminde pek çok yapımı ilk kez seyirciyle buluşturan ve en çok yeni diziyi yayına sokan kanal olan Fox Tv yeni bir dizinin daha seyirciyle buluşması için hazırlıklarını sürdürüyor. Cumartesi akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek olan ve NTC Medya tarafından hazırlanan El Kızı adlı dizinin hazırlıklarında sona gelindi. Uzun süredir çekimleri devam eden dizinin Cumartesi akşamı yayınlanacağı fragmanlarda duyurulmuştu. Dizide başrol oynayacak başarılı ve genç oyuncu İsmail Ege Şaşmaz ise diziyle ve canlandıracağı karakterle ilgili açıklamalarda bulundu. Dizide Harun Karasu adlı bir karaktere hayat verecek genç oyuncu karakteri neden seçtiğini de açıklamasında belirtti.

İsmail Ege Şamaz Harun’u Anlattı.

Yapımcılığını NTC Medya’nın yaptığı ve ilk bölümü 23 Ekim Cumartesi akşamı seyirciyle buluşacak olan El Kızı dizisinde Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş ve Münir Can Cindoruk gibi usta isimler rol alıyor. Dizide Harun Karasu adlı bir genci canlandıracak olan İsmail Ege Şaşmaz karakterini ve diziyi anlattı. İsmail Ege Şaşmaz “Harun çok eğlenceli ve özgüveni yüksek bir karakter. Annesi ile olan ilişkisi seyirciyi çok arada bırakacak. Dizinin çok içten bir hikayesi var. Birçok kadının yaşadığı ama dile getirmediği dramı izleyici ile buluşturacağız. Beni bu senaryoda Ezo’nun (Sevda Erginci) büyüme evresinde yaşadığı engeller ve bu engellerin karşısında dik duruşu çok etkiledi” ifadelerini kullandı.

El Kızı Konusu Ne?

NTC Medya tarafından Fox Tv için hazırlanan ve çekimleri halen Muğla’da devam eden yeni dizi El Kızı seyircinin ilgisini çekecek türden. Dizi çocuk yaşta öksüz kalan Ezo (Sevda Erginci) isimli genç bir kızın annesinin kaderini yaşamasını ve intikamını konu alıyor. Ezo çocuk yaşta öksüz kalmıştır ve yine ayakta durmak için büyük mücadele vermiştir. Tam evleneceği zaman ise büyük bir kırılma yaşanır ve Ezo bambaşka bir hayata sürüklenir. Genç oyuncu İsmail Ege Şaşmaz ise bu dizide Harun Karasu karakterine hayat verecek. Son olarak Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinde Faysal karakterine hayat veren oyuncu geleceği parlak isimlerden biri olarak gösteriliyor.

19-10-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar