Gülperi Eyüp (Erkan Bektaş) kimdir?

Gülperi Eyüp (Erkan Bektaş) kimdir?
Yazar: Oğuzhan Temel
Tarih: 2018-12-15
Gülperi dizisinde herkesin öldü zannettiği Eyüp ortaya çıktı! Gülperi dizisinde Eyüp karakterine hayat veren Erkan Bektaş kimdir?

Yeni sezonun çok izlenen dizilerinden biri olan, Show TV ekranlarında ilgiyle takip edilen Gülperi dizisinde Eyüp karakterine kimin hayat vereceği merak edilen konular arasında yer alıyordu.

Yapımını Tims&B’nin üstlendiği Gülperi dizisinin Cuma günü yayınlanan bölümünde, Gülperi’nin öldü zannettiği eşi Eyüp ortaya çıkmış, ancak yüzü gösterilmemişti. Yapım şirketi bir süredir karaktere en uygun oyuncuyu bulmak için cast çalışması yapıyordu. Dizinin gelecek hafta yayınlanacak bölümüyle diziye dahil olacak başarılı oyuncu Erkan Bektaş, Eyüp karakterine hayat verecek.

Erkan Bektaş - Gülperi dizisi

GÜLPERİ EYÜP (ERKAN BEKTAŞ) KİMDİR?

En son Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan Erkan Bektaş, 1972 doğumludur. Ankara’da dünyaya gelen başarılı oyuncu, ilköğretim ve üniversite eğitimini de Ankara’da tamamlamıştır. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Oyunculuk bölümü’nden mezun olan Beştaş, tiyatro kariyerine Ankara Halk Oyuncuları Tiyatro Ve Sanat Etkinlik Derneğinde kursiyer olarak başlamıştır. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra onlarca tiyatroda aktif rol üstlenen başarılı sanatçı 2010 yılında kendi tiyatrosu Tiyatro Baykuş’u kurmuştur.

Ekranların sevilen karakterlerinden biri olan Bektaş’ın ilk dizi projesi 2003 yılında başrollerini Erkan Petekkaya, Zeynep Tokuş ve Esin Moralıoğlu’nun paylaştığı ‘Bedel’ dizisi olmuştur.

Erkan Bektaş’ın rol aldığı dizi ve filmler

TRT 1 izle
Show Tv izle
Star Tv izle
NTV izle
TRT Haber izle
Haber Türk izle
CNN Türk izle
TRT Spor izle
Yorumlar