Hakan Altun Hastaneye Kaldırıldı

Hakan Altun Hastaneye Kaldırıldı
Kanal D ekranlarında yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler adlı programın başarılı ismi ünlü şarkıcı Hakan Altun hastaneye kaldırıldı. Şarkıcı beş gün yoğun bakımda kalacak.

Bir son dakika haberi bir anda magazin sayfaları ve sosyal medyada adeta şok etkisi yarattı. Ünlü şarkıcı Hakan Altun’un hastaneye kaldırıldığı haberleri sevenlerini ve müzik camiasını bir anda büyük bir şoka sokarken bunun gerçek olup olmadığı gerçekse ünlü şarkıcının durumunun ne olduğu hızla araştırılmaya başlandı. Ve ne yazık ki hızla yayınlan bu haberin gerçek oldu kısa sürede anlaşıldı. Ünlü şarkıcı 48 yaşındaki Hakan altın bugün program çekimleri için hazırlandığı sırada aniden rahatsızlandı ve ekip arkadaşları tarafından acil olarak hastaneye kaldırıldı. Yaşanan gelişme sosyal medyada hızla yayılırken gerçeklerde zamanla ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı Kanal D ekranlarında yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler adlı programın çekimleri için hazırlanırken rahatsızlandı ve ekip arkadaşlarınca acil olarak hastaneye kaldırıldı. Bilinci açık olan ünlü ismin hastanede tedavisine başlandığı belirtildi.

Beş Gün Yoğun Bakımda Kalacak

Ünlü Şarkıcı hakan Altun’un Şarkılar Bizi Söyler adlı programın çekimleri öncesinde rahatsızlanması herkesi bir anda büyük bir paniğe soktu. 2007 yılında beyin tümörü sebebiyle ameliyat olan ünlü şarkıcı çekimler öncesinde ekip arkadaşlarına “sırtım ağrıyor doktora gitmek istiyorum” deyince bir anda herkes büyük bir panik geçirdi. Ekip arkadaşlarınca hastaneye kaldırılan ünlü şarkıcıyı hastanede ameliyat eden doktoru muayene etti. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Hakan Altun’un tedbir amaçlı olarak kendisini 2007 yılında ameliyat eden doktoru tarafından hastanede tutulduğu öğrenildi. Beş gün süreyle yoğun bakımda kalacak Hakan Altun’un aniden rahatsızlanması başta ailesi ve yakınları olmak üzere tüm ekip arkadaşlarını ve sevenlerini derinden üzdü. Binlerce geçmiş olsun mesajı alan ünlü isme bizde çok geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Hakan Altun Kimdir?

Fantezi müziğin ünlü isimlerinden Hakan Altun 13 Ağustos 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise eğitimlerinin ardından İstanbul teknik Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuarı’nda eğitim görmüştür. İlk albümünü 1998 yılında çıkaran ünlü şarkıcı bugüne kadar pek çok esere imza atmıştır. Bugüne kadar toplam 8 albüme imza atan ünlü şarkıcı aynı zamanda pek çok programda yapmıştır. Halen Kanal D ekranlarında Şarkılar Bizi Söyler adlı müzik eğlence programını Sibel can ile beraber yapmaktadır.

21-04-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar