Hande Ataizi Yasak Elma’ya Katılacak mı?

Hande Ataizi Yasak Elma’ya Katılacak mı?
Fox Tv'nin başarılı dizisi Yasak Elma'ya şaşırtan transfer! Ünlü oyuncu Hande Ataizi Yasak Elma'ya transfer oluyor. Hande Ataizi bu iddialara ne yanıt verdi?

Gün geçmiyor ki televizyon dünyasıyla, dizi setleriyle ilgili çarpıcı bir gelişme yaşanmasın, yeni bir iddia ortaya atılmasın. Hal böyle olunca da doğru haber hangisi, yalan haber hangisi sapla saman gibi birbirine karışıyor. Hal böyle olunca da seyirciler neye inanacağını şaşırıyorlar. Ne yazık ki bütün bu gelişmelerde televizyonların, gazetelerin ve hatta internet haberciliğinin inanılırlığına ciddi anlamda gölge düşürüyor. Magazin haberi bile olsa ve artık bu duruma alışıldı dense bile durum yine de değişmiyor ve habercilik yalan haberle gerçek haber arasında sıkışıp kalıyor ve her geçen gün kan kaybetmeye devam ediyor. Seyircinin sevdiği ve takip ettiği dizilerle alakalı her gün birçok haber yayınlanıyor. Şu oyuncu bu diziye geçti, bu oyuncu diziden ayrılıyor vs. Şimdiki haberimiz de bunlardan biri. Haberimizin konusu ünlü oyuncu Hande Ataizi ve Fox Tv’nin başarılı yapımlarından Yasak Elma.

Hande Ataizi Yasak Elma’ya Katılacak mı?

Geçtiğimiz günlerde Yasak Elma’ya katılacağı söylentileriyle bir anda magazin gündeminin ilk sıralarına oturan hande Ataizi’den konuyla ilgili yeni bir açıklama geldi. Bilindiği gibi ünlü oyuncu Hande Ataizi halen Yasak Elma’nın başrolünde oynayan Talat Bulut’a yönelttiği taciz iddialarıyla konuşulmuştu. Bunun üzerine aynı dizide oynayıp oynayamayacağı sorusuna karşılık ünlü oyuncu kendisinin profesyonel bir oyuncu olduğunu söylemişti. Son zamanlarda adı Yasak Elma’yla anılan Hande Ataizi geçtiğimiz günlerde oğlu Leon ile kameralara yakalandı. Ekranların sevilen ismi Hande Ataizi kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Milliyet'te yer alan habere göre; kendisine oyunculuk teklif edilen Yasak Elma dizisinden henüz olumlu dönüş almadığını belirten Hande Ataizi şunları da ekledi: Bu sıralar vaktim varken zamanımı Leon’a ayırıyorum. Her gün parka gidip eğleniyoruz...

Yasak Elma ve Dedikodular

Fox Tv’nin başarılı yapımlarından Yasak Elma entrika ve dedikodularıyla ve tabi ki hakkında çıkan haberlerle gündemden düşmüyor. Med Yapım tarafından Fox Tv için yapılan Yasak Elmanın yapımcılığını Fatih Aksoy, yönetmenliğini ise Neslihan Yeşilyurt üstleniyor. Senaryosu Melis Civelek ve Zeynep Soyata tarafından kalema alınan dizinin başrollerinde Talat Bulut ve Sevval Şam oynuyor. Her pazartesi izleyici karşısına çıkan Yasak Elma dizisi büyük bir heyecanla takip ediliyor. Sevilen dizi kadrosuna eklediği yeni oyuncuları ile hikayeyi giderek zenginleştiriyor ve daha da ilgi çekici hale geliyor.

 


 

22-03-2019
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar