Hekimoğlu dizisinin başrolü koronavirüse yakalandı!

Hekimoğlu dizisinin başrolü koronavirüse yakalandı!
Hekimoğlu dizisinin başrol oyuncusu Timuçin Esen de koronavirüs salgınına yakalananlar arasında yerini aldı. Kamu spotlarında rol alan Timuçin Esen'in son durumu ne?

Hekimoğlu dizisindeki sıra dışı doktor rolüyle tanınan Timuçin Esen de Covid- 19 salgınına yakalananlardan biri oldu. Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu'nda Ateş Hekimoğlu karakterini canlandıran Timuçin Esen'in de test sonucunun pozitif çıktığı belirtildi. Timuçin Esen, Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan koronavirüsle mücadeleyle ilgili kamu spotlarında rol almıştı. Tv 100'ün haberine göre Doktor Ateş karakteriyle son günlerde kamuoyunda tanınan Timuçin Esen'in tedavi süreci evde yürütülüyor.

Timuçin Esen Sağlık Bakanlığı kamu spotunda rol almıştı

Kanal D'de yayınlanan Hekimoğlu dizisi son dönemin sevilen dizilerinden biri olarak ekrana geliyor. Dizide Ateş Hekimoğlu'nu canlandıran Timuçin Esen, hastaların ne söylediklerine bakmadan elde ettiği bulgularla farklı teşhis ve tedavi yöntemleri uygulayan başarılı bir doktoru canlandırıyor. Hastalarla ilişkileri, hastalıkların teşhis ve tedavisinde gösterdiği başarılar senaryo gereği de olsa Hekimoğlu seyircisi için Ateş Hekimoğlu imajı oldukça olumlu. Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid- 19 salgını ile mücadelede Sağlık Bakanlığı bu sebeple Hekimoğlu karakterine kamu spotlarında yer vemişti.

Timuçin Esen'in aile üyeleri de pozitif

Ünlü oyuncu Timuçin Esen'in de koronavirüse yakalandığı haberi akıllara Covid- 19 salgınıyla ilgili kamu spotunu getirdi. Kamu spotunda salgında rehavete kapılmanın doğuracağı sonuçlar anlatırlırken alınacak önlemlerden de söz ediliyordu. Koronavirüs salgını için Maske, Mesafe ve Temizlik olarak belirtilen üç ana nokta kamu spotunda vurgulanarak anlatılıyordu. Timuçin Esen'in dizide canlandırdığı Ateş Hekimoğlu karakteri bu mesajların verilmesinde etkili bir figürdü. Biçok kişinin yakalandığı salgın etkisini arttırarak devam ediyor.

Hekimoğlu çekimleri durdu

Covid- 19 pandemisine yakalanan ünlü isimlerden biri de Timuçin Esen oldu. Hekimoğlu Timuçin Esen'in aile üyelerinin koronavirüse yakalandığı ve daha sonra Esen'in de yaptırdığı ters sonucunun pozitif çıktığı öğrenildi. Esen'in sağlık durumu sebebiyle Hekimoğlu dizisinin çekimlerine de ara verildiği belirtiliyor. Kanal D'de yayınlanan Hekimoğlu dizisinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı ise Timuçin Esen'in tedavi sürecine bağlı. Evinde dinlenen Esen'in sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

07-11-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar