Hercai 27. Bölüm İzle!

Hercai 27. Bölüm İzle!
Miran'ın artık gerçekleri görme zamanı geldi! Anneannesini konağa getirip Azize ile yüzleştirirken başka bir girdaba düşeceğinden habersiz olan Miran bu savaştan nasıl çıkacak?

Başrollerini Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün paylaştığı Hercai dizisinin son bölümünde Miran ve Reyyan geçirdikleri zamanda birbirlerinin arasına giren herşeyi en başında da evlendikleri o kara geceyi aralarında konuşup affetmişlerdi. Hemde Orada herşeyin başladığı reyyanın içinden sağ kurtulmayı mucize şekilde başardığı o kulübede. Miran herşeyi anlamış, Reyyan'dan özür dilemişken Reyyan'ında Miran'dan istediği tek bir şey var. İstedikleri hakettikleri gelece sahip olmak için önce Annenenesini affetmek. Bu Miran için biraz zor ve kabuledilemezdi. Ancak Reyyan'ın aşkı Miran'ın kalbini yumuşalttı ve annesinin geçmişini ve kaybettiği çocukluğunu kabuletmek, hatta affettemek için Azize'nin karşına anneannesini çıkaracak ve Miran için bildikleri artık bilinmez olacak!

 

HERCAİ 27. BÖLÜM İZLE

Geçtiğimiz bölümde anneannesine giderek çocukluğunu kabul etmek isteyen Miran'ın aklına takılan en büyük soru işaretini yok etmek için anneannesini babaannesi Azizenin karşısına çıkartarak hatta kendi evlerine alarak bu sorunu çözmek isteyecek. Ancak bilmediği birşey var ki, Annenannesinin Azizeye ulaştırdığı kimden geldiği bilinmeyen o notlar. Azize notları gördüğünde Deliye dönecek ve artık bir çıkmaza girecek. 

Elifi Şadoğullarından ayırmak için onu yurtdışına göndermenin en  iyi olacağını düşünen Azize Hanım'ın hesaba katmadığı küçük bir ayrıntıyı unutur. 

Bu sırada geçmişte olan herşeyi affetmeyi seçen Reyyan artık Miran'a kendisini bırakmıştır. Gerçek bir aile olmak isteyen Reyyan ve Miran birlikte güzel günlerin tadını çıkartırken Azize onlar için yine haince şeyler planlamaktır. 

Şadoğullarında ise durumlar biraz karışıktır. Yaren'i istemeye gelenlerin Azize'ninkurguladığı aile olduğunu düşünetek evliliği kabul eden Yaren'i bekleyen günler biraz trajikomik gibi görünüyor. 

Sevenlerini her cuma olduğu gibi bu akşamda ekranlara kilitleyecek olan Hercai 27. Bölüm'ü ve Hercai son bölüm hakkındaki herşeyi haberimizden öğrenebilirsiniz. 

İyi Seyirler!

27-12-2019
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar