Hercai 51. Bölüm İzle

Hercai 51. Bölüm İzle
Hercai 51. Bölüm İzle; 11 Aralık Cuma günü yayınlanan Hercai dizisinin son bölümünü canlı ve ful hd kalitesinde izlemek için tüm detaylar haberimizde!

Hercai 51. Bölüm İzle; Atv'nin sevilen dizilerinden biri olan Hercai bu akşam yeni bölüm ile yayınlanacak. İzleyicinde yeri büyük olan ve  gönüllere taht kuran Mia Yapım imzalı Atv'nin sevilen dizisi Hercai, 11 Aralık Cuma günü 51. yeni bölümüyle yayınlanacak. Bütün bir hafta boyunca yeni bölümün heyecan ile  başlamasını bekleyen Hercai izleyicileri ekran başında olacak. İnternette ve televizyon da binlerce kez izlenen dizinin yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak hangi siteler yayınlıyor? Dizinin sabırsız bekleyenleri akşam yayınlanacak yeni bölümü nereden izleyebileceğine dair araştırma yapıyor. 

Dizinin yeni bölümünü izlemek için yapılması gerekenler şöyle. Bu sayfada bulunan bağlantıya tıklayarak Hercai 51. bölümünün tek parça ve full HD olarak bulunduğu internet adresine yönlendirilecekseniz. 'Hercai 51. Bölüm izle' hakkında merak ettiklerinize sayfayı kaydırarak kolay bir şekilde ulaşmanız mümkün. 

HERCAİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Azize artık Hazar'ın kim olduğunu  bildiği için nefretin yerini sevgi ve yıllardır duyduğu özlem almıştır. Artık geriye sadece kendini affettirmek kalmıştır. Fakat bu yoldaki en büyük engeli Füsundur. Füsun bu yolda ilerlerken kendisine müttefik olarak seçeceği isim Cihan'dır. Reyyan'ın ise babası ile aklı karışıktır. Bu karışıklık ile gördüğü rüya Reyyan'ı huzursuz eder. Rüyasında bebeğini kaybetmenin korkusu ile savaşırken onu rahatlatan hatta birazda şımartan Miran'dır. 

Hazar'da Miran ile gerçek anlamda baba oğul olmanın heyecanını yaşamaktadır. Öyle bir hamle yapar ki birbirleri ile sıcacık bir aile imajı sergilerler. Bu sırada Reyyan ile uğraşan biri daha vardır Füsun. Füsun Reyyan'ın bebeğini kaybetmesi için yedireceği zehir yavrusunu elinden alacak mı? 

Nasuh artık Miran'ın torunu olduğu gerçeğini kabullenir. Onu aileye ait hissettirmek için bir yemek düzenler fakat Cihan buna karşı çıkar. Miran'ı kendisine ve hisselerine rakip görür. Hazar'ın bu yaşananlara tepkisi ne olacaktır? 

Esma Fırat ve babası ile ilgili yıllardır eteğinde ve sırtında taşıdığı yüklerden bir anda kurtulur. Fırat'a herşeyi anlatmak için zorlansada yılların mührü bir anda çözülür.  

HERCAİ 51. BÖLÜM İZLE

Hercai 51. Bölüm İzle; Mia yapım tarafından Ali İlhan yönetmenliğinde Mardin'de çekilen Hercai dizisinin başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Azize Aslan Bey geçmişte yaşadığı kalp yangının acısını yıllarca çevresinde sevdiğim dediği tüm insanlara yaşatır. En çok ta Nasuh Şadoğlu ve ailesine. 

11-12-2020
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar