HERCAİ 54. YENİ BÖLÜM İZLE

HERCAİ 54. YENİ BÖLÜM İZLE
Hercai 54. yeni bölüm izle; Hercai dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Hercai 54. yeni bölüm izle; ATV ekranlarının Mia Yapım imzalı dizisi Hercai, 10 Ocak 2021 Pazar akşamı yeni yayın gününde 54. bölümüyle ekrana geliyor. Her bölümü milyonlara ulaşan Hercai dizisinin yeni bölümü, tek parça ve full HD olarak neden izlenir? Son bölümü izlemek isteyen izleyiciler ise arama motorlarında aramalar yapıyorlar. Bu sayfadan yeni bölümü full HD ve tek parça olarak rahatça izleyebilirsiniz. Hercai 54. yeni bölüm izlemek için aşağıdaki bağlanıya tıklayın.

Hercai 54. Yeni Bölüm İzle

ATV'den ekrana gelen Hercai dizisinin oyuncu kadrosunda Akın Akınözü, Ebru Şahin, Macit Sonkan, Ayda Aksel, Serhat Tutumluer, Gülçin Santırcıoğlu, Tansu Taşanlar, Oya Unustası, Gülçin Hatıhan, Serdar Özer, İlay Erkök, Feride Çetin, Cahit Gök ve Ebrar Demirbilek gibi isimler yer alıyor. Her Cuma akşamı ekrana gelerek büyük bir izleyici kitlesini ekran başına geçiren Hercai dizisi milyonlarca kişi tarafından internet üzerinden izleniyor. Siz de bu akşam ekrana gelecek yeni bölümü izlemek istiyorsanız bu sayfadan izleyebilirsiniz. Ayrıca Hercai dizisinin 54. bölümüyle ilgili bilmediğiniz detaylar da sayfanın aşağısıında sizleri bekliyor.

Hercai 54. Yeni Bölüm Özeti

Miran artık kendisini Şadoğlu olarak kabul eder. Amcasının Miran'a karşı tahammülsüzlüğü ve Hazar'a karşı davranışları evde Miran ve Reyyan'ın gözüne batmaktadır. Yaren AslanBey olmanın mutluluğunu yaşarken, Azize artık dilinin altındaki bombayı patlatır. Reyyan'a onu affetmesini ve Hazar'ın kendi oğlu olduğunu dile getirir. Duydukları karşısında yıkılan Reyyan Azize'yi babannesi olarak kabul edebilecek mi? 

Diğer Yandan Cihan Miran'a kafa tutmasına bedel olarak Azize ve dededi Nasuh arasında ilişki olduğunu geçmişte bir çocukları olduğunu söyler. Miran gerçekleri öğrenmek üzeredir. Herşey bilinmeze doğru giderken Savcılıktan Miran'a annesinin mezarında bir çökme yaşandığı ve mezarın inceleme sonucunda boş olduğu haberi gelir. Miran bunun hesabını sormak için Azize'ye gittiğinde gerçekle yüzleşir. Azize hanım annen yaşıyor der. Miran yepyeni bir aile ile kaybettiği çocukluğunu geri kazanmak üzere son puzzle parçasını da yerine koymak üzeredir. 

Yepyeni bölümü ile yeni gününde Hercai bu akşam saat 20:00'de ATV'de!

10-01-2021
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar