Hercai 59. bölüm izle

Hercai 59. bölüm izle
14 Şubat Pazar günü yayınlanan Hercai 59. bölüm izle; Hercai dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünü tek parça ve full HD olarak bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Hercai 59. bölüm izle;ATV ekranlarının Mia Yapım imzalı dizisi Hercai, bu akşam 59. bölümüyleekrana geliyor. Her bölümü milyonlara ulaşan Hercai dizisinin yeni bölümütek parça vefull HD olarak neden izlenir? Son bölümü izlemek isteyen izleyiciler ise arama motorlarında aramalar yapıyorlar. Bu sayfadan yeni bölümü full HD ve tek parça olarak rahatça izleyebilirsiniz. Hercai 59. bölüm izlemek için aşağıdaki bağlanıya tıklayın.

Hercai 59. Bölüm İzle

ATV'den ekrana gelen Hercai dizisinin oyuncu kadrosunda Akın Akınözü, Ebru Şahin, Macit Sonkan, Ayda Aksel, Serhat Tutumluer, Gülçin Santırcıoğlu, Tansu Taşanlar, Oya Unustası, Gülçin Hatıhan, Serdar Özer, İlay Erkök, Feride Çetin, Cahit Gök ve Ebrar Demirbilek gibi isimler yer alıyor. Her Cuma akşamı ekrana gelerek büyük bir izleyici kitlesini ekran başına geçiren Hercai dizisi milyonlarca kişi tarafından internet üzerinden izleniyor. Siz de bu akşam ekrana gelecek yeni bölümü izlemek istiyorsanız bu sayfadan izleyebilirsiniz. Ayrıca Hercai dizisinin 59. bölümüyle ilgili bilmediğiniz detaylar da sayfanın aşağısıında sizleri bekliyor.

Hercai 59. Bölüm Özeti

Füsun en sonunda Hazar'a Azize'nin annesi olduğu gerçeğini söyler. Bunu Miran'da duyar. Babasına her halukarda destek olan Miran bir başka gerçekle yüzleşir.  Reyyan bu gerçeği bildiği halde saklmaıştır. Bu gerçek de Miran'ı gönülden etkiler. Miran sinirlenip çekip gidince Reyyan kendisini bu halde geride bırakmış olmasına içerlernir. Miran'ı affetmeyeceğini söylerken, bir anda kanaması başlar ve Miran çaresiz kalır. 

Azat ve Gönül ise artık karşı koyamadıkları bir çekimin içindedir. Bunu bilen Cihan Azad'da dahil tüm ailesini alıp Mardin'den uzaklaşma planları yapar. Ancak oplanlar yaparken Azize gerçeği tüm konağın dengesini değiştirmiş olduğunun farkında değildir. Herşey böyle karman çorman olunca Nasuh.2un nlına Azize ve Hazar'ın daha fazla acı çekmemesi için bir çözüm yöntemi gelir. Fakat bu çözüm konak için beklenmedik sorunların başı olacaktır. 

14-02-2021
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar